bugün

O ilkokula giden çocuk görse şimdi ki halimizi? Gurur duyanlar elbet olurdu ama benimki eminim utanırdı. O zaman ki hedeflerimin, hayallerimin çok uzağındayım. Büyüdükçe beklentilerim küçüldü, umutlarım küçüldü. Küçükken pilot olmayı isterdim, şimdi bayiden mal almayıp spottan ucuz mal kovalıyorum.
Türkiye standartlarında sadece benim için değil insanların çoğu için muhtemelen utanırdı.çünkü bu ülkede hayallerini elde etmek için çabalamak yetmiyor maalesef.
kimseye güvenmezdi buda gibi yaşamazdı mutsuz bi çocuk olurdu.
''herkese böbürlene böbürlene ben şöyle yapıcam şöyle gezicem derken işsiz vasıfsız elemanın teki oldun çıktın.'' derdi büyük ihtimal...
Muhtemelen umursamadan geçip gider ve bir kutu kola ile futbol oynamaya devam ederdi.

işin garip yanı ise rakip olarak şimdiki halimle karşısına ben geçer kendimi bir güzel yenerdim.

Çocukluğumdan beri değişmeyen tek huyum bu sanırım, onun da keyfini çıkarırdım.
Hala onu seviyor muyuz?
Derdi.
taş maş atar, pıçaklamaya kalkar.

kendini bile kesebilir...
Diz çöker tövbe ister.
ufolog olmak isteyen küçük negrx ingiliz dili ve edebiyatı okuyan negrxin yüzüne tükürebilirdi.üzdün beni sözlük.
Uğruna üzüldüğü insanlarla en ufak bir iletişimim kalmadığını öğrendiğinde eminim çok üzülmüştür.Hala çirkinsin der gelecekten beklentilerini azaltırdı.
Adam olacak çocuk denilen kendisinin bir serseri olduğunu görünce kesinlikle inanmazdı, sonrasında geleceğe dair sorular sorup cevapları ezberlerdi.
Benim karizma saçlarima ne yaptin göt derdi.
Gurur duymazdı belki ama aferin derdi kesin. Büyüdükçe hatalarımdan ders aldığımı görüp mutlu bile olurdu..
Bu konuyu işleyen güzel bir film.

görsel
okumasaymışsın keşke diyebilir.
bro kalın uçlu şarj var mı ?
der ki: "naptın yarak kendine!".
(bkz: naptın yarak kendine)
Keşke hiç bir şeyin olmayaydı da o yaptıklarını yapmasaydın derdi. Kötü insan olmasaydın keşke derdi.
Bakardı şöyle bir süzerdi iyice. Sonra cık sen olmamışın derdi.
Heralde çok pis ağlardım lan. Ama öyle ağlamak değil bağıra çağıra ağlardım ne olur beni bi daha götür diye. Yani anlatamıyorum. Parmaklarımı kırdım ameliyat oldum 50 gün kolum alçıda gezdim. Yemin ederim şu ankinin yüzde biri kadar bile acımamıştı canım.

Oğlum pişmanlık çok kötü lAn.
iş ve evlilik hayatımla gurur duyardı.
metal müzik zevkimin değişmemesine sevinirdi.
futbolda sakatlandıktan sonra kazmalaşmama şok olurdu. ilk okulda pet şişe ile daha iyi oynuyordum çünkü.
tip olarak bayağı yakışıklı bulurdu. ilk okulda zayıf, kuru bir şeydim.
sonra da abi ps4 oynayalım mı derdi hehe.
fişi çekip bilgisayarı kapatmaya çalışır- cahil işte laptop bu laptop.
nooldunuz siz böle yaa noldu sana yaa der höh amk diye tepkisini dile getirirdi.
Saygı duyar ve yoluna devam eder çünkü ilerde mükemmel olacaktır.
Ulan helal olsun sonunda kedi yapmışsın kendine. Valla bizim valide daha izin vermiyor ama senin yaşına gelince devrim yapıp kendi evime çıkıcam o Zaman görürsün.
hiç değişmemiş, benliğini korumuşsun helaaal der. bi' de güzelleşmişsin kız sıçan gibi bir şeydin sen der.
Ne diyorsun lan derdi küçükken konuşmam düzgün idi ama su an karışık konuşuyorum.