bugün

kızı etkilemek için şempaze gibi davranmayın yeter. ayı iseniz bırakın ayı gibi davranın. doğal olun, rahat olun. anın tadını çıkarın evet. haaa burada kol kadar uzun hikaye vardı ama aradan seneler geçince çekti çekti ve böyle boktan bir şey oldu. yakışır buraya evet.
Şimdi söyleyeceklerim çok klişe gelebilir. Ama doğal olun. Kendiniz olun valla bak. Olmadığınız bi insana bürünmeyin. Konuşmaya çalışın. Çokta kafa ütülemeyin tabii. Ortak noktalarınızı bulmaya çalışın ve bu konu üzerine yoğunlaşın. Yalan söylemeyin, eğer işler ciddiye binerse bu yalan patlak verir. Hoş olmaz. Sevin. Gülün. Eğlenin.
kendine güven.
parasız gitmeyin.
bir şat votka için gidin. ramazana denk gelirse erteleyin.
buluşmayın.
votkalı kavun yemeyi teklif edin ama o bilmesin kavunun içinde votka olduğunu.
ilk bulusma iki taraf icinde biraz stresli olur.
Erkeksen:
-Kiza onu sevdigini hissettir. Cinsrl manada birseylerin on planda oldugunu sakin hissettirme.
Kizsan:
-Temkinli ol dediklerine kanma ;)
eğer alkolsüz mekana gidecekseniz hava yapayım diye sütsüz şekersiz kahve içmeyin. eğer seviyorsanız başka ama sevmediğiniz halde ben böle sert içerim ayağı yapmayın.
rahat davran kendine güvenin tam olsun egonu azda olsa havalandırsan iyi olur sürünmekten iyidir.
kendin ol gerisi gelir.
baskili t shirt giymeyin. epey onceden bir dergide okumustum neye dayanarak dendigini bilmiyorum efenim.
ilk kez buluştuğumuza göre Teoride sevgiliyiz ama henüz pratikte sevgili değiliz.
dürüst olun. kendiniz gibi davranın. öyle çok kibar olayım, yok efendi takılayım gibi olmadığınız hallere bürünmeyin. yarın gerçek yüzünüzü göstermeye kalktığınızda sen çok değiştin sözünü duyarsınız. götü başı dağıtırsınız. hı bir de paranız olsun olum.
sevişmeyi düşünün.

sonuç odaklı olun biraz amına koyim ya.

olm biz ülke olarak hep böyle olmamaktan kaybediyoruz lan.

muhabbete gel... "sevgilim buraya gelmemizin amacı birbirimizi daha iyi tanımak için süre kazanmak ve seviyeli bir ilişkinin ilk adımını atmaktır" bu ne lan?

amına koyim 6 aydır çıkıyorlar herif kızın elini tutmamış ama övünüyor lale "benim seviyeli bir ilişkim var" siktir lan ipne!

neyse ya tamam sakinim.
erkek: önce hatunu zarfla bak bakalım nedir ne değildir baktın nazlı, tripli ilk seferde üstüne atlamayın ürker kaçar. baktın kıvırtıyor inceden inceden yaklaşıp işin akışına göre öpüştüğünüz sırada bellekteki boş ev ihtimallerini sorgulayın.

kız: ilk seferde vermeyin aksi takdirde muhtemelen daha sonra o ortamda elden ele paylaşılırsın. eğer seks yapmak gibi bir düşüncen varsada ulu orta kendini teşhir malı gibi çıkartma meydana.
kasılmaması yeterlidir. şunu konuşurum bunu anlatırım tarzında plan yaptığınızda hersey bok olacaktır. denenmiştir.
-merhabaaaaa.
+merhaba aşkım hoş geldin.
-hoşbulduk sevgilim. basri'ydi değil mi isim?
+evet aşkım. seninki de tülay'dı yanılmıyorsam.
-hı hı.

tamam, güzel yazmışsın, şukunu da verdim; ilk kez sevgiliyle buluşmak ne la. ilk kez buluştuğun bir kıza sevglim diyorsan ya da sevgilinle ilk kez buluşuyorsan müsait olduğunu bir vakit dinlemek isterim seni. utanmana, çekinmene gerek yok, hepimizin bazen sıkıntıları olabilir. yardım almak utandırmasın seni.

ilk kez "sevgilisiyle" buluşacaklara vereceğim tavsiyeler de şunlardır:

1- ilk kez buluştuğunuz biri sevgiliniz değildir, sevgili adayınızdır. öncelikle bunu bi idrak edelim.

2- mutlaka belirlenen saatte buluşma yerinde olun. randevuya tam vaktinde gelmek, ilişkinin yönünü tayin eden en önemli unsurlardandır.
fazla kasmayın unutmayın ki aynı heyecan onda da var (eğer motor veya gavat değilse) mantık çerçevesi içinde konuşun fazla cool görünmek için çok kasmayın içinizde patlar.
rahat ol, masaya uzun bir şey çıkartma, hesabı öderken sanki isteksizmişsin gibi ama istiyorum ya neyse gibi davran, gözlerini mal gibi kıza dikme, ama yan tarafa da çok bakma, üstte otur her zaman, üst ol yani, altta kalma sakın, her şeyi en iyi ben bilir ben yaparım kimseye ihtiyacım yok tarzı olacaksın, ki kişiliğinde de yoksa zorlama rezil olursun bir yer de amk, neyse, yapabilirsen yap yani, la neyse la, nerede kaldık, diyelim ki kız tuvalete gitmek istedi hemen kalkma, sor ben de geleyim mi diye, he he böyle ol aynen, evet sırada ki, misal konuşurken gülümsemenin yan busesi bir tane olsun öyle mal gibi dişlerini çıkartıp seni bu akşam yemek istiyorum amk kızı gibi bakma hödükleşme, ara sıra önüne bak pantolonunu kemerinden yukarı çek, karizma yap, gel gelelim en önemli diye bir şeyin olduğuna inanma, önemli olan o an içten gelen neyse ne okeyto, okeyto ney la, yav gidiceksin kendin gibi oturacaksın adam gibi oğlum lan, sıkma kendini olur olmaz, olmazsa zaten yukarıda olmadığı zaman üzüleceğin şeyleri yazmadım dikkat edersen! ahaha haydi iyi görevler.
akışına bırak ve kendini kasma. Boya küpüne de düşme.
oraya götürme buraya götürme önerilerini sktir et.
kıza sor bi nereye gitmek istersin diye. Kadınlar fikirlerine değer veren erkekleri onemserler unutma.
ya bide hala ilk buluşma şeyi nedie yahu.
tantuni yemeye götürün. mersinli değilseniz sevgili yapmayın.
o kadar kesin konuşuyorum, bak.
ilk buluşmada konuşacak konu bulamayabilirsin. Bu yüzden buluşmadan önce ben bu kıza/erkeğe neler sorabilirim? Diye bi liste hazırlanabilir. Ayrıca çok özenli giyinmek ilk buluşma için olmuyor yaa. sizi yapay birisi gibi gösteriyor. Normalin bir tık üstünde giyinip gitmek yeterlidir.
Asparaga eskişehirden bildirdi.
Kızlar tanga giymesin ve erkek condomsuz gelsindir, muhtemelen.