bugün

O kadar büyük teknik direktördür ki bizden sonra gittiği orta alt seviye takım sefilleri oynamış ve 7 gollük tarihi bir rezalet sonucu kovulmuş, sonrasında kendisi yardımcı teknik direktör olarak spor hayatına devam etmiş, sonrasında gene küçük bir takımla şansını denemeye karar vermiştir.

De abicim galatasaray 3. sınıf teknik direktörlerin deneme tahtası kulüp değildir.

Fatih Terim gidince asla ortaçağ futbolu oynatan Türk yada italyan teknik direktörlere bulaşılmamalı, Alman, belçikalı yada hollandalı modern futbolu bilimsel anlamda ele alan bir hoca ile çalışılmalıdır. Bu hem galatasaraya hem Türk futboluna çağ atlatacaktır.

T: üçüncü sınıf teknik direktör. Yılmaz Vural kendisinin yanında efendi yoda kalır.

Not:Almandan kastım yarı-Türk rakıcı daumu kastetmedim. 45 yaş altı yeni jenerasyon teknik direktörlerden bahsetmek istedim.
Saplantılı terimcilerin ve sneijder blowjobcularının harcadığı adam.

Elbet bir gün buluşacağız.
görsel
görsel
Dünyada fetöye kurban giden en alakasız adam olarak tarihe geçmiştir.
liderden 1 puan gerideyken "imparator terim" diye bağıran tipler olduğu için doğru demiş adam.
Galatasaraylıların gitmesine sevindiği en gereksiz isim.

Bir başkası için (bkz: Tarık çamdal).
"Hajduk U16 takımını çalıştırırken, Galatasaray'da olduğumdan daha mutluydum." demiş.

https://www.posta.com.tr/...kizdiracak-sozler-2393589
Valla ne yalan söylim gs başında iken deplasmanda çok kötüydü ama genel anlamda iyiydi.
adamın aldırdığı oyunculara bakın bir de taratorunkilere.
puhahaha. vizyon moruq. bir bildiği vardır.
verona ile çıktığı ilk maçta roma'yı 3-2 yenen antrenör.
Galatasaray'ın başında olsaydı 2-1 yenen yeni malatya spor olurdu diye düşünüyorum.
şuan takımın başında bunun olduğunu düşünün.
adamı net sikiyolardı.
ıkınmadan iki tane parator sıçar.
kimse kusura bakmasın.

adamın lobisi, sosyal medyada trolleri olmadığı için iki dk paket yapıp gönderdiler.
aldırdığı oyunculardan sadece feghouli kaldı.
terim hepsini beğenmeyip gönderdi.

ama olsun o imparator!
görsel
görsel
juventus'ta pirlo'nun yardımcısı olacakmış.
https://twitter.com/DiMar...tatus/1295297368393482243
Fanatik gazetesine göre Hatayspor'un başına getirileceği söylenen teknik direktördür.

Gerek var mıydı?

Bence yoktu.

Mehmet altıparmak fazlasıyla yeterli olurdu.
30 gol atmış diagne yerine ikinci ligden alınan yabancıyı kadroya bu alsaydı ruhunu sikiyolardı şimdi adamın.
galatasaray italya kapısını açmışmış. tudor lan 20 yıl oynadı italya'da.

nasıl mallar ve nasıl bi bok sanıyorlar kendilerini belli değil.
galatasaray etiketi sayesinde italyaya gitmiştir.
şimdi yine dünya'nın her yerinde kendine iş bulabilir. adamın cv'sinde galatasaray var.
italyada çalıştırdığı takım udinese'nin son maçında aldığı
7-1'lik mağlubiyet sonucu görevine son verilmiş 3. sınıf teknik direktör.

Bu adam iyiydi yada bu adam gelecekte çok iyi yerlere gelecek diyen mallar vardı.

Bize belhanda kazığını çaktı da gitti.
terim yalaması taraftarın hakkını yediği hırvat.
sneijder'i kendisi göndermemiştir
https://www.cnnturk.com/v...sneijderi-ben-gondermedim
Birkaç yıl önce Sneijder'i gönderip yerine belhandayı alan ve Galatasaraya uzun yıllar çıkmayacak bir kazık atan adam.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar