bugün

geçen sezon ac sinea'ya kiralandıktan sonra bu sezon tekrar juventus'a dönen defans oyuncusu.
yakında türkiye'de boy gösterebilecek kadar düşüşe geçen bir defans oyuncusu. uzun bir süredir juventus'ta forma giyiyor. boyu 1.93 ayrıca yeri geldiğinde orta sahada da görev alabiliyor.
16 nisan 1978 Spalato(hırvatistan) doğumludur. 193 cm. boyunda ve 90 kg ağırlığındadır. juve'de 5 numaralı formayı giymektedir. kariyerinde iki italya lig şampiyonluğu iki de italyan süper kupası vardır.
eski takımı Hajduk Split'e geri dönmüş stoper.
juventus'a 20 yaşındayken şimdiki kulübü hajduk split'ten gelmişti.
cm 01/02de efsane sezonlar yaşatmış bir adamdır. 42 maçta 3-4 gol yemiş bir takımın göbeğidir.
Adının igor olması , iri yarı cüssesi ve uzun boyuyla her daim bana çok ürkütücü gelen defans oyuncusu. Fm de orta halli takımlarda çok iyi işler yaptığı olmuştur. Oyunda zaten siz teklif etmeden juventus veriyor. Fm de juventus teklif ediyormuş diye söylentiler bile çıkmıştır hakkında.
Kardemir Karabükspor'un yeni teknik direktörüdür.

http://www.cnnturk.com/sp...im-kardemir-karabuksporda
Karabükspor'a ilk maçta pozitif futbol oynattırarak saygı duydurtmuştur.
Karabükspor da ne işi var merak ettiğim Adam.
R.carlos un sivassporu çalıştırmasından daha absürt bir şey yapmayan teknik direktör.
karabüke geldi, bugün beşiktaş tarafından üzülecek hoca.
Sen yıllarca juventusta 5 numara banko top oyna sonra gel karabüğü çalıştır. Adalet yok.
hocalığını çok beğendiğim teknik direktör. elindeki imkanlarla bence çok iyi bir futbol sergileten hocadır. dört büyüklerde rahatlıkla hocalık yapabilir diye düşünüyorum.
galatasarayın başına geçmesini umduğum teknik direktör. yakışır bize.
Başkomutan
görsel
galatasaraya gelirse bilic etkisi yaratacak olan hoca. deplasmanda kötü oynatıyormuş oynatsın anasını satayım sanki kim iyi oynayarak kazanıyor ki deplasmanda. en azından evimizde terim gibi gümbür gümbür oynatır takımı bence.
fizik güclü, basan, rakibi boğan bir takım kuracaksa gelebilir. selcuk-sneijder ve tayfasına boyun egip bu tayfanın istedigi ölcüde antreman yaptıracaksa gelmesin.

bize otoriter, koşmayan basmayan topcunun bu takımda isi yok direcek hoca lazım.
Planlı ve cesur futbol oynatan teknik direktör. Her takıma lazım isim.

Edit: galatasaray' a gelme ihtimali bile bazılarını rahatsız etmiş galiba.
iyi futbolcuydu görünen o ki iyi de hoca olmuş. umarız galatasaray da iyi işlere imza atar.
Galatasarayın yeni hocası diyorlar.

http://m.fanatik.com.tr/2...hocasi-igor-tudor-1277801
GALATASARAYLA 1.5 SENELiĞiNE ANLAŞMAYA VARAN HOCADIR. HAYIRLI OLSUN.
Galatasarayı batıracak olan adam. Hayırlı olsun
klasik gassaray cinconlu abartması.
hahaha galatasaray'ın resmen bittiğinin ispatı.

igor tudor ne ya? ben sandım ki sezon ortasında hocayı kovduklarına göre lucescu'yu getirecekler, adam sezonu en az zararla kapatıp gelecek sezona hazırlanacak.

dursun özbek gerçek bir loser. galatasaray artık başakşehir ayarında bir takım bile değil benim gözümde.