bugün

bursaspor ve uruguay milli takımının bana toplam zararı 1500 tl civarındadır. dahada söz söylememe gerek yoj sanırım.
aslında çok takım yok ama son 2 senedir bu takımlara dikkat. chelsea liverpol lazio lyon
ingiltere ikinci ligi'nin alayi. en basta leeds united.
kesinlikle milan.
shakhtar donetsk. ne zaman oynasam kaybediyor. lyon, anderlecht, bir de akhisar ın rakibi.
iddaadan gram anlamadığım zamanlar bütün kuponu doldurmuştum. 12 maç kadar olması lazım ya da 17 tam hatırlayamıyorum. Fenerbahçe young boys. Evet, fener' e vermiştim ve kaybetmişti. Zararı 6.750 tl. Amk fenerbahçe.
Kanada takımlarından montrealdır efenim,sistemin bankosunda yazmıstım ve son dakika golü yiyerek 470 lirayı yatırmıstır.
livorno başta olmak üzere tüm italyan takımları.
ingiltere 2. liginden hull city ve milandır. Bu iki takım kadar istikrarsız başka bi takım yoktur ikisinden de 5 hafta üst üste yattığım olmuştur. Bunlara ayrıyetten galatasarayın avrupa kupası eleme maçlarında ki tutumu da eklenebilir.
chelsea ve beşiktaş. Ne zaman napacakları belli olmuyo...
inter, arsenal, zalgiris kaunas.
Cardiff city.
allah kur-an hakkı için alman ligindeki takımlara oynamayın. ufacık hakkım varsa haram olsun oynarsanız. dortmund'undan tut, münih'e, mönşengıladbah'a kadar hepsinin allah belasını versin. avrupa'da başarı yüzü görmeyin amk. siz beni üzdünüz ya yıllardır.

neyse lan. alman takımları işte.
arsenal' dir. kendi sahasında oynuyor ve oranı 1.20 veya 1.25 ise banko olarak asla yazılmamalıdır. genelde berabere kalır.
trabzonspordur. ille de oynayayım diyenlerin rakibe vermesi tavsiyedir.
türk takımlarıdır. zira türkiye liglerinde şike yapmak serbesttir.
yüzde yüz favori oldukları maçlarda bile kazanmayan bir daha oynamaya tövbe edilen takımlardır.
(bkz: trabzonspor)
(bkz: eskişehir)
(bkz: fiorentina)
Hollanda ve italya Ligi takımlarıdır. Bu ligden yatmayan yoktur.
enteresan takımlardır.

yalnız anlatım bozukluğunun amına koymuşsun hayırlı olsun.

önceden sikmişler bunlara oynamışsın da bir daha sikseler oynamayacakmışsın gibi olmuş.

neyse hayırlı olsun. *
Atromitos (yunanistan).
Psg. Amk takımı üst versen 1 golle kazanır, oynamasan handikaplı kazanır, alt versen 3,5 üstü gelir.
(bkz: fenerbahçe) bu hafta kuponumun amına koydu.
(bkz: fenerbahçe)
fransa ligue 2 ve italya serie b takımları.
Philadelphia 76ers.
(bkz: Milan)