bugün

çok ciciş minnoş bir def leppard şarkısıdır..

ben de link koyayım bağri..

https://youtu.be/3SluRyO4EA4
ilk dinlediğim muse parçasıdır, ardından muse müptelası olmamda etkisi büyüktür. çok sevilir.
bass gitaristlerin egzersiz şarkısı.
https://www.youtube.com/watch?v=KwhjlNvF-4Q
badırfılays and hurikeyns den sonra en sevdiğim muse şarkısıdır.

(bkz: butterflies and hurricanes)
2011 yılı yapımı, ilk vibratörün nasıl yapıldığını anlatan filmdir. gayet eğlenceli ve bilgi verici olmuş.
bir bass gitarist olarak bu parçada hangi efekt ya da pedalın kullanıldığını merak ettiğim şarkı. bilenler varsa yardımcı olsundur.*
insanı kendinden geçiren muse şarkısı. birkaç dakikalığına kendinden geçiyorsun. müziği ve matthew bellamy nin sesi tam anlamıyla kulağı dolduruyor.
şahane bir muse şarkısı. Keyif veriyor.
Mükemmel bir bas kalıbı olan şarkı o kalıp tüm şarkı boyunca devam eder solo ve nakarat kısmında temposu düşer. siz bascı oralara gonlunden ne kopmuşsa eklemiş dersiniz.halbuki öyle değildir..aynı kalıp devir daim yapar gibi çalınır. bir müzisyen olarak gerçekten kalite bulduğum bir muse şarkısıdır.süpermassive black holenin ritimi neyse hysterianında bas kalıbı odur.
arabada dinlerken feci hız yapma sebebidir.
muse un absolution albümünden harika bir parça. dinlemeyen kaldıysa henüz yasamamıstır.
senede 1 defa dinlerim, ama her dinlediğimde aynı tadı alırım, öyle bi şarkı işte.
Dinleyen kişiyi bir güzel gaza getiren çok sevdiğim muse parçası.
Canlarım benim.
insanı kendinden geçiren müthiş muse parçası. en hüzünlü anı neşelendiren en mutlu anı dibe çeken şarkı. bir muse klasiği. kim ne derse desin chris wolstenholme döktürmüştür.
dinlemekten sıkılmayacağım muse şarkısı.
vibratörün tarihçesine ışık tutan, vulva masajıyla kadınların çıldırdığını anlatan film.
çok güzek dinledikçe dinleyesim geliyor insanın, biraz geç keşfettim.
evde yalnız ve son ses açmış durumdayım.sanırım kontrolümü kaybediyorum.
çalmaktan parmaklarımı parçaladığım şarkı. contrbass'a fena merak salmama da sebep oldu aynı zamanda.
bir muse dur gidiyor arkadaş. yok bass ları şöyleymiş böyleymiş. asıl babası def leppard albümü olan hysteria dır.
nerede o eski muse dedirten parça.
dehşet bir muse parçasıdır.

It's holding me, morphing me
And forcing me to strive
To be endlessly cold within
And dreaming I'm alive.

daha da ötesi yok.
muse'un tartışmasız en iyi parçası.

dolu şarkı. her şey var içinde, yükseliyor, patlıyor, triplere giriyor, düşüyor, yine çıkıyor. şahane. tam açıklayamadığımın farkındayım, ama öyle. altın oranı tutturmuş.
bass'ın en güzel yürüdüğü şarkılardan. bir bass'cının bitirme tezi sayılabilir.
hala klibindeki kızın adını bulamadığım parçadır.

ayrıca en iyi muse parçasıdır.