bugün

(bkz: mallık parayla mı)
hoşlanılan kızın önünde nokia 3310 yılan rekoru kırmak kadar asil değil...
sonra götte bir acıma ve yanma hissi. sanki 2000 tl girmiş gibi.
kırılması çok zor olmayan bir aleti hoşlanılan kızın önünde fırlatmaktır. asıl erkeklik 3310'u kırabilmekte.
Kıroluktur. Net.
2012nin malları listesinde sizi üst sıraya taşıyacak oyu kullanmasına sebep olacaktır. bu oya sevinmek de kafasına bir kova temizlik suyu dökülünce bana cilve yaptı diyen kapıcılar kralı tepkisidir.

(bkz: ahahaha mal).
(bkz: sebep)*
ipadler yeni çıktığında denize fırlatanı görmüştüm.* hala yalnız, etkili olmadı. bence kıymayın mala yazık günah.
kız bundan bi sikim olmaz evlenincede sinirlenir set üstü ocağımı kırar der göt kibi kalırsınız.
facebooktan 199 liraya alınmış ıphone 5 ise çokta sorun olmayandır.
(bkz: ve o an herşey değişir)
bozuk bir telefonun içini çakma iphone kasasına koyarak el çabukluğuyla yapılırsa, fazla bir maliyete de katlanmadan çok güzel hava atılabilir.
sonradan, keşke 3310' um olsaydı da, onu yere çalsaydım da yer yarılsaydı denilebilecek durumdur.
tehlikelidir.
baban taksidini ödediği telefonu göremezse nice olur halin.
iphone5 in 4kadar pahali olmadiginin en somut ornegidir.
gerizekalılıktır. ondan etkilenen kızın da normal kafa yapısıyla yaşadığını söyliyemiycem.
kız gidince göt gibi kalıp, 'naptım lan ben' diye kafayı vuracak yer aramaktır.
kızın iphone5'ini alıp yere çalmak daha vahimdir.
Mal bir erkeğin yapacağı harekettir. Parana da kafana da sıçayım derse kız şaşırma.
öfkesini kontrol edemeyen psikopatın teki olduğunu göstermiş olursun.
Benim gibi fukaranin yapamayacağı eylemdir.
dümdüz söylemek gerekirse.

(bkz: göt ister o göt)
Kizin " aman tanrim ! Ne kadar zengin ve asi. " demesiyle kollariniza atlamasiyla sonuclanacak eylem.
(bkz: tebrikler)
Koca koca insanlar çalmanın lafını ediyorlar. Yakışmadı be sözlük belki o kişi ayfonunu taksitle almıştı ödeyemiyordu ve acil kan gerektiği için hastaydı belki. Belki o ayfon onun son umuduydu kefen parasıyla almıştıbelki o telefonla torunlarını arayacaktı. Kim çaldıysa geri versin ve konu tatlıya bağlansın. Ama şimdi düşündüm de belki çalanın da çok ihtiyacı vardı iki yaşındaki kızı için acil para gerekiyordu aslında iyi biriydi de çaresizlikten şeytana uydu.
nasrettin hoca bunu beğendi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar