bugün

(bkz: aşk için ölmeli aşk o zaman aşk)
utangaç ve ne yapacağını bilmeyen kişidir. açıkça derdini anlatsa daha iyi olur onun için.
aptaldır. bu kadar basit az adam olun. ergenliğin lüzumu yok. en sevmediğim şey gizliden arayan insanlar. neyin denemesi lan bu. erkeğim karıştırmayın ama öyle arkadaş
Kendine güveni olmayan erkektir.
normal aradiginda vereceği tepkiden korkan kişidir.
herşey olacagina varir deyip gereken yapilmali.
aslında eskilerde kalmış çok masum bir harekettir. önce bir heyecan basar adamı, terler, eli telefona gider gelir ama sesini duymak ister dayanamaz arar.kız açtığı an telefonu dinler dinler susar ve kapar. ama günümüzde artık bu durumun çokta fazla olduğunu sanmıyorum. bunuda kirlettiler, artık farklı amaçlarla kızın sesini duymak ister olundu. bilmem anlatabildim mi ? hey bi zamanlar hoşlandığı yada sevdiği kızı gizliden arayan adam, adamın dibisin!
Bir hoşlanılan kızın özelden araması değildir. Ama bu iş özgüvensiz adam işi yahu derdin ne git konuş kütük.
arayıp da konuşmuyorsa "sapıklık" ile itham edilebilecek erkektir. bunun farklı sebepleri olabilir; sesini duymak istemiştir. Konuşabilecek cesareti yoktur.
lisedeyken gerçekleştirdiğim eylem. kızı özelden aradım, telefonu açtı ve "ben özel numaradan arayanlara cevap veren bi kız değilim" deyip telefonu suratıma kapattı. ne malmış arkadaş.
özel numaradan çağrı atıp, sonra "niye beni aramıyorsun" diye trip atan kızın sevgilisidir büyük ihtimal.

not: ayrılık sebebi olarak bile sunar bu kızlar bunu.
yazık ona cok asıktır.
kız numarasını özel aramalara kapattıysa malak gibi kalacak erkektir. o ney lan ?!