bugün

mottosu "olur öyle"dir.

kalıtsal durumlar haricinde, kıllarındaki kırlaşma, ortalama bir insandan çok daha geç başlayacak olan insandır.
Daima kazanır.
Aşık olunca takar. Kendimden bilmiyorum.
Ateist olması gerekir, gerisi hikayedir.
Benimdir. Dünya umrumda değil aq kaybedecek hiçbirşeyim yok o kadar mutluyum ki anlatamam.
kız olabilir sanırım.
2002-2009 yılları arasında ben.
Askerlikten sonra değişti herşey.
iyi mi kötü mü tartışılır, seçim ve kendini o yöne adapte etmek ile ilgilidir. Duyulardan uzaklaşma durumudur ki sonrasında duygu yoğun ilişkilerde sıçızlıyorsun... aşk, aile hayatı, hayvanlar ile ilişki vs. Bayaa zorluyor ilk yıllar.
Hissedip takmayan varsa tebrikler, buda olmuştur. Ben hisler yok ederek o seviyeye ulaşmıştım, şimdi hisleri geri kazanmaya uğraşıyoruz...
Zamanında takmıştır. Şimdi takmamayı deniyordur. Evet.
idolümdür.
(bkz: çocuğu olan erkek)
en rahat insandır. imrenilir.
recep tayyip erdoğan dır. takacak kimse kalmadı. adam ülkeyi nüfusuna geçirir yakında...
mutlu insandır genelde. ancak profesyonel iş hayatı böyle şeyleri kaldırmaz. Hobi olarak yine takma.
Onun sikine takmadığı gün olur götüne kaçabilir. Dikkatli olsun.
olm ölsem niye öldüm diye sorgulamam o derece takmıyorum.
O zaman veletlere de hazır olması gereken adamdır.
Özellikle iş hayatından stresi kaldırmıştır.
Aha bu saate kadar da uykusuz gezer, yarın da şirkette önüne geleni Gazlar geçer.
görsel
Diye düşünüyordur. Var böyleleri. Kendi işlerini de size hallettirir bunlar çok da güzel salağa yatarlar bunu yaparken. Bir de utanmadan böyle şeyler paylaşırlar.
ne takcam la. bi daha mı gelcem dünyaya.
ingilizce karşılığı indifferent people olan insandır.
Gamsız da derler Türkçe olaraktann...
Korkulacak insan tipidir. Değer vermeye korktuğum insan tipi.
son zamanlarda kesinlikle ben.
Çok yaşar.
Kizdir, kelimenin gercek anlamini dusunursek yani. Olmayan seye takamaz tabi.
Cooldur efendim. Aslında takıyordu ama belli etmiyordur.