bugün

sözlüğün pek s*klemediği yazardır. artık isyan derecesine gelmiş ve isyan etmektedir.
benim dahil olmadığım gruptur. zira biri oo hoşgelmiş 9. nesil yazmış. sağolsun. o kadar muhteşemiz ki daha fazla göz önünde olmamızı istemiyorlar olala.
(bkz: bi el atın be abi) demesi gereken yazardır.
belli bir siyasi görüşün propagandasını yaptığı taktirde anında nick altını dolduracak gerek küfür gerek övgüler eşliğinde bu durumdan kurtulacak olan yazardır.
troll olmadığı garantidir..
boş olması, kendi nick altına sadece o yazarın entry girmiş olmasından kat ve kat iyidir.
(bkz: dikkat çekmek)
pek dikkat çekmemiş yazardır.
nickaltı olayını fazla ciddiye alan yazardır. ben de bir zamanlar böyleydim lan. *
Aramızda beş entry'i zor görenler var.*
çokta nickinde olan yazardır.
fakirdir. evet.
bunu dert etmemiş, sözlüğe eğlenme amaçlı gelmiş yazardır.
eziktir.
ortalama kendi halinde bir yazardır, çok kişiyle muhattap olmaz. siyasete veya futbola çok fazla girmez. trollük yapmaz veya harika yazılar kotaramaz. mesela ben onlardan biriyimdir.
" ya çok provakatör bir yazardır ya da çok saygı duyulan bir yazardır " tanımlamasına daha erişememiş olan yazardır.*
o yazarlardan biride benim sözlüğe daha bugün katıldım ve nickaltının bir kriter olmadığını düşünüyorum.
" ya çok provakatör bir yazardır ya da çok saygı duyulan bir yazardır " tanımlamasına daha erişememiş olan yazardır.*
(bkz: ezik)
kendimi tenzih etmek isterdim amma velakin...

her neyse zorunlu tanım: sözlükte etliye sütlüye karışmayan, öylesine yazan bir yazardır. kıyamam.
mutsuzdur. ezik ve çömez gibi hissediyordur. ki öyledir.
(bkz: ben)
nick altı ne? yazar ne? gibi sorularıma maruz kalır.
Nick altı'nı ukte olarak verirse yazılacak yazardır.
nick altısı başka yere yönlendirilmiş yazardır. (bkz: faso aga)
ulan iyi kötü iki dene nick altı var idi sen tut türkçe karakterli başlığa ata nick altını sonra faşo aga denen yazarın nick altısı kendisi ile alakalı olmayan bi sürü (15 tane) entry olsun. olur mu yapılır mı lan bu?
edit : 9. nesil yazar at koştursun bile yok lan o derece ezik hissediyom kendimi.
dikkat çekmeden, kimseyle bir problemi olmadan yazmaya çalışan yazar.
sözlükte pek görülmeyen sessiz sakin bir yazardır.
çok önemi olmayan hede. ne olucak yani nickinin altında entry olunca. nickinin altında sayfalarca entry varsa kesin sende bir sıkıntı vardır demektir.