bugün

Memesi yoktur.
Bunlardan biri de benim. Kendime ait bir tarzım yok galiba. Hiç iki kelime yazan olmadi.
Hic kimseyle arasında sorun yaşanmamış, popüler olmak için kendisini zorlamamiş, sessizce amacına ulaşmaya çalışan yazardır.  
benimdir. lan yok hiç nick altım falan. o ne ki.
Sözlüğü bilgi edinmek ve yeni görüşlere imza atmak için amacında kullanan yazardır. Aralarına bende dahilim

Popüler olma amacı olmayan ve bunun için saçmalamayan kimseye sataşmayan yazarlarımızdır.
(bkz: Kendi yağıyla kavrulmak)
(bkz: ben)
bayan değildir yada hiç trollememiş yazardır.
sözlüğü sadece okuyan ve çok yazmayan yazarlardır bunlar. yazıktır onlara.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
Ben ve benim durumumdaki bir kac yazardir. Dislamayin bizi, kabul edin. *
benimdir ama daha ilk günüm ileride açar birisi diye umuyorum..
Ben napıyım sözlük? Nickim el vermiyorsa benim suçum ne ?
ilgi cekmeye calismayan, dogal, kendi halinde, kuul yazardir. kendilerine selamlarimi sunuyorum.
Dahil olduğum gruptur. Arkadaş +ları basmayı biliyorsunuz, bir nickaltını çok görüyorsunuz. (bkz: insan hayret ediyor)
sözlükteki amacı farklı başlıklara yazıp çizerek hem bilgilendirmek hemde bilgilendirirken eglenmek eglendirirkende vakit geçirmek olan yazardır. sözlüğü amacında kullanıp hırs yapmaz, nickaltı için kendini yırtmaz, paralamaz.
çok nickaltı olan yazardan iyidir. çünkü kaşarlığınız arttıkça nickaltınızda artıyor çok nadir istisnalar vardır.
Benim yok diyerek, nick altı isteyen yazardır.
(bkz: valla onun için demedim)
kimsenin etlisiyle sütlüsüyle işi olmayan kendi halinde bir yazardır.
Kimseye zararı olmayan, kendi halinde yazılarını yazan yazardır.
ayıp ayıp yazıklar olsun diyen yazardır. hiç mi allah korkunuz yok lan vidansızlar.
kimsenin bir "hoşgeldin" bile demediği kırgın yazardır. *
ben gibi yeni yazarlardir.
(bkz: hsynscgn)' dir. her fırsatta yüzüme vurmayın bunu.
nick altım yok ama benim için sıkıntı da değil insanlar tanısın iyice ona göre yazacak birşey bulurlar anlamsız şeyler yazılacağına sabırla bekleyip objektif entryler ile karsilasmak gerek.
sözlüğe yeni katılmıştır.