bugün

hep mal mal şeyler yazardı. başlıklarıni okursaniz hak verirsiniz.
Karması efsanedir.
sözlüğümüzün ergen artıklarının "eneee bu da sağlam troll hee, ooo bu da şöyle fiyuvv fiyttt he" diye sıvazladığı, aynı zamanda üslubu dahi anonim sözlük yazarlarından arak bir adet beş harfli nick sahibi yanına da pisi pisi eklemiş yetersiz denyonun ısrarla taklit etmeye çalıştığı, eski nickimizin eski dostu.

kan revan içindeyiz gözüm.
(#12337165) nostaljik entrylere göz atarken rastladım. döktürmüş resmen.
bu adam rte değilse neyim mk. swh
bu adam nerde amk? ulu tarihinin en efsane 3-5 trollünden biri.
sözlüğün en efsane trollerinden.
Buralardayım arkadaşlar seçim öncesi algı operasyonu yapıyorum mesajlara dönüş sağlarım acil olanları yazın.
(bkz: Pideci rahmet abi)
Rahmet abi ve bekaretsiz bayanların sirdasi.*
zannetmiyorum.

etuuu bunun fakesidir.

kesin bilgi yayalim.
Nick altı kralı.
Sözlüğün en kral yazarlarından.

Şu entrysi çok iyi zaten

(#12337165)
Sözlükte daha çok online olması gereken yazar.
Bir bildiği var demekki.
bir dükkan vardı, 5 yıl boyunca hep kapatıyoruz afişiyle satış yaptı. en son iş değiştirdiler ama dükkan hiç kapanmadı. hbb bana bunu hatırlattı. ben o dükkan yüzünden kapatıyoruz dükkanlarına girdiğim zaman şüpheyle bakar oldum. baktım gördüm, hakkatten de kapanmıyor o dükkanlar ne hikmetse yau.
4 sene önce nereye gittin denilecek yazar.
kralın dönüşüdür.
o mübarek nerelerdesin otur da 2 lafın bellerini kıralım.*
lan sen yaşıyon mu? eski günleri hatırlatan trollerden birisi..
Yeniçeri gibi düzenli askere gidiyor. Evet.
Yine sazanlamıyosa Kütahyaya çıkmış acemiliği. Dağıtımı kesin ankaraya çıkar.
Askerden entry girmezse kırılırız.
3-4 yıl önce hayatında ilk defa askere gidecekti. sanırım sevdi ki 2. defa gidiyor.
5 yıl önce daha aktif yazarlık yaptığım sıralarda ortamları iyi şenlendiren janti bir adamdı. ismini görünce tuhaf hissettim.yaşlanmışım lan.
usta birliğini merak ettiğim tr***. telefon sokamadın mı len? aslanlar, kaplanlar, şahinler hey. ahahah.