bugün

ici bosaltilmis kavramlar konusunda uzmandırlar.
özellikle 5 10 yaş arasındaki erkek çocuklarına ve küçük köpeklere olan hayranlıkları çok fazladır. gereksizdir.
aynı zamanda erkek kız ayırt etmeden herkese bebeğim ,tatlım, şekerim diyen hatunlardır.
tan taşcının aşkım diyorum sarkısına kendini fazla kaptıran kadına örnektir. Bu işin sonunun kötü olduğunu farkettiğinde cok gec olabilir.

(bkz: tan taşcı)
(bkz: aşkım diyorum)
etraflarındaki çoğu erkeğin sevgilisi olmadığını bildikleri için, çoğu erkeği bu şekilde etkileyeceklerini bilirler. etkilerler de. sonuç bol bol ilgi ve ego orgazmlarıdır.
(bkz: herkese veren hatunlar)
yapmacık samimiyet sergileyen kadınlardır.
ağzının ortasına şamarı indiresim gelen tipler . yemin ederim bunlardan daha gıcık olduğum bebek gibi konuşanlar var birde . allah düşmanıma vermesin .
bildiğin hafifmeşrep kadındır.
herkesi önemsizleştirerek bir bütün haline getiren, bir kalıba sokan biraz kör biraz sağır biraz kıt hatundur.
o ne lan, o ne cicişlik, o ne iş?

nerede böyle bir insan vardır, orada ondan nefret eden sayısız aşk ı vardır!

(bkz: cıvık müdürüm afedersin)
nefret edilesi varlıklardır.
katledilmesi vacip hatunlardır.
her zaman abazan erkeklere rastlamasini talep ettigim kizlardir.
aşkın ne olduğunu bilmeyen hatun kısmısı.
Hakkında farklı şeyler düşündüğüm kız modelidir. Yapmacık tavır ve Yapmacık Bakışlardır. Görüldüğü yerde uzaklaşılmak istenir.
Gardaşım kelimesinin kadıncaya çevrilmiş hali olabilir.
başka bir modeli olmayan kız modelidir.
mavi boncuk dağıtmaktan bıkmamış hatunlardır. helal olsundur. devam ke.
Ağız alışkanlığı haline getirmiş desenize.
Böyle böyle aşkların değeri kalmadı işte.
Çevresindeki herkesi önemseyip seviyor olabilir.
Benim öğretmenimdi. Hayır bu hiç bile bebeğim bu benim bebeğim ya derdi. Ben de hocam oldu mu arkadaşların içinde diyordum ama sessiz. Pembe olup sirama oturuyordum. Öğretmenler gününde hep hediye alırdım değerli serpil hocama. Annemden ayirmadim. Var olsun...
kötü sevişirler. *
Herkese herşeye aşkım denirse ne anlamı kalır ki ? Ben bu sözü sevgilime bile kullanmam. Herkes kullandığı için anlamı ve bir özelliği kalmamıştır