bugün

geri zekalı olmanın emaresidir biraz.
ayran gönüllü biri değilim ama galerime girip tek tek konuştuğum herkesin resimlerine bakıp yorumluyorum.
Bir süre sonra size üzüntüden başka bir şey vermediğini fark edeceğiniz eylem. O her gece sizin fotoğrafınıza bakarak uyur muydu? Hayır. Bu yüzden verdiğiniz sevgiyi hak etmeyen insanlar için kendinizi üzmeyin, yormayın.
görsel
Üzücüdür.

:(((...
En çok koyan da onunla olan fotoğraf ve videolarına baktıktan sonra yatmak.
Manyak mısınız niye öle şeyler yapıyor sunuz.
Aptallıktır yapmayın. Sizi istemeyen birine daha fazla değer vermeyin.

Ben çok aptal oldum ama öğrendim. Istemeyeni silmeyi,acıtsa da kalbimden yok etmeyi..
ben sizin sadece bakmakla yetineceginizi dusunmuyorum.
neyse yine de gunahiniza girmeyim.
akabinde küçük, masumca bir 31 patlatılır.
Bir zamanlar bende böyleydim mal gibi kızın fotosuna bakar yatardım sanki bi şey olacakmış gibi. Ama sonra kendi kendime defalarca "mal mısın olm bakınca ne değişiyor boşver uyu mk" dedim ve artık kendimi çok iyi hissediyorum size de tavsiyemdir.
Senin masum duygularının. O nun umrumda mı kı sen bu duygular içinde özlemle o fotoğraf a sığınıyor sun .
biran şunu dusunun: o simdi nerde? belki baskasina ask mesaji yaziyor, belkide baska bir kadin yada adamla yatakta cilginlar gibi sevisiyor...v.s.
peki sen ne yapiyorsun aptalcik? elinde bir foto, bak bak ic gecir. kimse icin degmeyecek birsey yaptiginin ve bu durumun seni nasil zavalli bir duruma dusurdugunun farkindamisin?
bildiğin çocuk gibi başladığım olay.
sayemde elimden gelen tek şey bu.
Zamanla Buda geçer.
Birlikteysen problem yok. Yok ayrıysan sıkıntı büyük.
Allah sabır versin dediğim insan.
Yaşandı ve bitti şükür.
Arada olur öyle şeyler arkadaşlar ehe memiklerine baktımda yattım dersiniz.
Bunaldığımda onun wp profiline bakıyorum. Yüzünde bana huzur veren bir şey var.
Kuşkusuz başkasıyla yatmaktır.
Eski benimdir. Çaresizliktir. Acınası bir ezik davranışıdır ve hiçbir kız için değmeyecek harekettir. Ben artık bu işi profesyonel yapıyorum. Çünkü tecrübeliyim. Acı çektikçe ustalaşıyorsun bu işte ve sevdiğin halde acı çekmemeyi, acı çekmeden sevmeyi öğrenmesi gereken aşk yolunda daha çok şey öğrenmesi gereken birinin yapacağı eylemdir. Benim gibiler ise yavaş yavaş sessizce avına yaklaşır ve başarabilirse fişi çeker. Herkese bol şanss.
vardı eskiden öyle birisi ama artık yok. zamanla da anlaşılıyor ki kimseyi gece yatarken bakacak kadar sevmemek değer vermemek lazım. şimdi kedime bakıp yatıyorum huzurluyum en azından.
Bunu nasıl tanımlayabilirim biliyor musunuz?
Issız Adam'da geçen bir replik ile.
''Karda donmak üzeresin, uyumak tatlı geliyor ama sen öldüğünün farkında değilsin.''

Aslında her gün bunu yapmak ,unutmanın önündeki en büyük engel .Unutamamak ise ,bir noktada onsuz yaşadığın her gün ölmek. Kalben ölmek...
Evet bir zamanlar bendim ne yazık çok ponçik birisiydim * ama işte sor bana bir değdi mi bakım aaa yok nasıl değsin kıçımda bir adet ayak izi var jdjdnnd. Hayatı özgürce tek başına yaşamak varken neden hayatı özgürce ikisi kişi yaşayalım ki değil mi yahu. Aaa bak şimdi pardon benim hatam saçma soru sordum çünkü vakit geçirme canlısı olduk değil mi hahahahha inanç her zaman istediğimiz şeyi vermez. Cennete illa gireceğimiz belli değil değil mi? Sesini duyulma, görüntünün varlığı hatta orada bir yere olmam bile rahatsız etti belkide.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar