bugün

Artık istemdışı olmaktan çıkıp bile bile yapılan eylemdir. Güzel bir kız tarafından yapılır. Kenarda köşede kalan, yakışıklı hoş olduğunu fark etmeyen erkeği bulup aşık olur sonra o erkeğin vay haline bir değişirki sormayın. O kızı yanına alınca gözlükler çıkar sakal bırakılır populerlik artar. Ve o çekingen çocuk artık yakışıklı olmuştur bu nedenle kızın aşık olduğu çocuk olmaktan çıkar, terk edilir. Köşesine geri döner.

edit: istemdışı diyorum lan bilerek yapmıyorum. Ve vallahide 1 yıla kalmadan çok yakışıklı oluyolar.
türkiye için söz konusu olmayan durumdur. kadın ve aşkı tamamlayan üçgenin son köşesinde, müzisyen, sporcu, kötü çocuk mizaçlı ya da fırlama erkekler yer alır. istemeseler bile aşkın merkezindedirler.
külliyen yalandır. kızlar çekingen erkekleri sevmezler. isterse taş olsun. kızlar her boka karışan, ukala ve onu önemsiyomuş gibi davranıp daha sonra geri çekilen erkeklere aşık olurlar. yani yıllardır söylediğimiz (bkz: kızların efendi adam yerine piç adam tercihi)
Kız hem güzel hem mantıklı hemde kıskançsa yapar. Kendi göz önünde olmuşluğunu onun ıssız dünyasında eşitlemek ister belki.
Bunun birde çekingen sanıp aşık olduğun uzaktan uzaktan, tanıdığında piç olduğunu öğrendiğin zaman var. vay haline.
Çekingen erkeğin dönüp sana bakmaması durumunda sonu hazindir.
çekingen erkek değildir o, senin kezban hayal dünyan onu öyle görmek istiyordur, hepsi bu.
yalandır, ben çekingenim bir kızda gelip "senden hoşlanıyorum" demedi.
sessizliğin verdiği karizmadır tabi bizim göbekli türk kızları genelde şaraçı jilet asi staylalarla birlikte olca için kalsik müzik dinleyen sezsiz efendilerede ruslar düşüyor.
çekinin.
olabilir. lisede çekingendim bi iki çıkma teklifi aldık da gelenlerde tip yoktu. yani hiç öyle popüler bi kızın benim gibi birine geldiğine ne şahit oldum ne duydum.
çekingen ve tipsiz olanların başlığa bakarak heyecanlanmaması gerekir.

çekingen ve yakışıklı diyor arkadaşlar dağılabilirsiniz,bize kimse aşık olmayacak umutlanmayın.
hep fırlamasını seçen kızdan daha başarılı bir seçim yapmıştır. aldatılma olasılığı sıfırdır. ayrıca ukalalık da taslamayacaktır.
sanirim disa donuk biri olmamadan dolayi hep yaptigim eylem
Doğru olsaydı asik olunan o erkek kesinlikle ben olurdum, ama değil.
O da neymis? Benim yakisiklimi bi gorseniz..Gormeyin.
Öyle bir şey olamaz. Kendimden biliyorum ancak bir süre ilgisini çekebilir. Çocukta "acaba?" Hissi uyandırır. Sonra bir daha yüzüne bile bakmazlar. Uzak durun bizden.