bugün

bir yerlere gelmesini dilediğim başarılı oyuncu. her rolü yapar gibi bir havası var fakat bence en iyi komedi oyunculuğunu becerir.
her rolü başarıyla yapabilecek muhteşem insan.yüreğide oyunculuğu kadar mükemmeldir.inşallah çok ii yerlere gelir benim çocukluk arkadaşım...
bu aralar türkcell reklamında kıza mesaj durumlarına düşmüş narlaşmaya başlamış oyuncu. hafiften köşeyi dönmeye mi başladı ne. *
yeni rakı için yaptıkları kısa filmde hoş bir işe imza atmış oyuncu.
(bkz: can sarcan)
http://www.youtube.com/watch?v=o7r27e2zlrm
disko kralının yeni tanıtım filminde görülen kişi.
idolün kim deseler kesin jim carrey derdi. çok göstere göstere oynuyor.
geleceği parlak olan oyuncu kişilik.1 yıl içerisinde kısa film* den, başrole* kadar uzanabilmiştir.tebrik edilmelidir.
oyunculuğu iyidir laf söylenmez ancak bugün okulda (bkz: Kadir Has Üniversitesi) gördüğüm kadarıyla tarzı ve tavrı biraz garipleşmiş, etrafına gülücükler dağıtan çocuğun içine ukala bir çocuk kaçmış gibiydi. üzüldüm
An itibariyle disko kralında olan komik adam. Mimikleriyle beni benden alıyor.
saç modeli conan o'brien' a benzeyen kişidir.
alenen jim carrey'i taklidi yapmanın puan kaybettirdiği kişi. benzemek için gösterdiği özel çaba iticilik katıyor. bir de kamera onu çektiği anda takınmaya çalıştığı psikopat hava pek bir yapmacık ya.

velhasıl kelam iticisin arkadaşım.
anca bu kadar itici olunur.

(bkz: senin modelin ne)
çizgi film karakteri.
çok itici insan gördüm bugüne kadar. ama bu kadarını görmedim arkadaş...
ben senin mimiklerini ekmek arası yapıp yerim lafını kullanan kişidir.
o kadar iticidir ki beni arada bir uyuz ederek tarihin arka odasına geçiş yapmakta bırakmaktadır.
Kimleri kaldırdı bu televizyon ekranı bunu mu kaldıramıyacak diye birşeyler mırıldanmama neden olan şahsiyettir.
disko kralı'ndaki halinden sonra soğutmuştur. komik nedir sorusuna "doğal olandır" diye cevap verip böylesine yapmacık davranması çelişiyor sanki.
Disco kralındaki hareketleriyle beni benden alan,yakında kaybolmasını umduğum şahsiyet.bir insanın mimikleri bukadar mı aptalca olur?bir insan bu kadar mı şaşkın taklidi yapmaya meraklı olur?hayır komik olduğunu zannediyor arkadaş.Böyle dikkat çektim,böyle devam ettireyim düşüncesinde sanırım ama çok yanlış,çok itici ve çok yapmacıktı.nefret edilesi.jim carrey çakması.

edit:geçen günlerde yaptığı açıklamada komiklik demek mimik demektir diyerek ? birkere daha saçmalığını belli etmiştir.Mimik yaparak komik olamıyorsun malesef.!
ha birde insanlar birisine benzeterek tanıyorlar demiş bu arkadaş.evet itici tanınman bu olsa gerek.

çok iticisin !

Galasında bu gala daşlı gala diye tişört giymiş bir de.HAYIR,Heryerde belli etme bari çok komik biri olduğunu !
sürekli komik görünmeyi alışkanlık değil de yeti haline getirebilmiş oyuncudur. en son disko kralına çıktığında kızların ona sadece güldüklerini söylemişti. karşısına içindeki ciddiyet veya ılımlılığı çıkaracak kız çıkmamış herhalde.
komik olmaya çalıştıkça sıçan adam. jim carrey sanıyor kendisini ama bilmiyor ki itici mimikleriyle her ekranda gördüğümde kendisine sövdürüyor.
2009 Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu, oyuncu. Youtube'da yayında olan bir sürü proje, deneme çekim vs. iş vardır. Bu işlerin ses getiren bir sonucu olarak ekipçe Kızsız Adam ile tanınmışlardır. Hayrettin Karaoğuz aynı zamanda sahne insanıdır. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Topluluğu'nda (KHASTT) 5 yıl emek vermiştir. 1 sene içerisinde kısa filmden boşrole uzanması kanımca tesadüf değildir. Televizyonu bilmem ama kesinlikle sahnede izlenmesi gerekir, üniversitelerde stand up şeklinde atraksiyonları vardır ve türkiye'de bir çok üniversitede boy göstermiştir.
dün okulumzdaki 20 dklık stand-up gösterisini başarılı bulmadığım,ayrıca son derece yılışık insan.