bugün

yakında atv'de başlayacak grafi2000 yapımı komedi programı.

http://www.grafi2000.com/

fragmanı için: http://video.google.com/v...PSPBw&hl=tr&emb=1
rezalet bir programdır. 10-14 yaş arası adanalı dizisi izleyen çocuklardan bir kaymakta ben alayım çabasıdır.
grafi2000 ekibinden nasıl böyle bir şey çıktığına şaşırtan çok kötü olmuş yapımdır. internette beleşe izleyebildiğimiz animasyonları bile yarıp geçirebilirken bir televizyon kanalında nasıl böyle kötü yazılmış animasyonlar çıkarabiliyorlar ilginç.

not=bu yorum ilk bölüm içindir. ikincisini izlemeye gönlüm el vermedi. ama ilk bölümün rezalet olduğunu bir kere daha söylüyorum.
sırf animasyon olsun diye ortaya çıkan saçma program nerde eski grafi200.
- olm izledin mi?
+ yine neyi lan?
- harbi tivi diye bir program.
+ olm yillardir tv izlerim bu kadar dangalak bir sey görmedim.
- izledin yani.
+ evet.
- o halde sen de dangalaksin.
eskiden olan grafi2000 animasyon programı kalitesini kaybetmiş, komedi uğruna rezillikler yaratan bööğh dedirtçek programımsı.
işte bi ülkenin geleceği bu ve bunun gibi programlarla yetişiyor.böyle gereksiz, beyin yıkayan düşündürmeyen programlar oldukça bizim ülkemize daha çok barrack obama'lar gelir ,giderkende pisliğini alır götürür.daha çok kraliçeler gelir, savaş gemilerini boğaza demirler, cumhurun reisine büyük şövalye nişanını takar,savaş gemisiyle gelen kraliçe onuruna verilen yemekte köşk'ün duvarındaki üniformalı Atatürk resmi indirilir yerine smokinli resmi konulur.bizim gençliğimizde olayları sorgulamadan gülerek seyreder.
her hayvanı, her karakteri "maço" tiplemeye sokarak insanları güldürürüm diyenlerin hazırladığı bir program. kötü haber şu ki kesinlikle güldürmüyor. espriler kalitesiz, seslendirmeler kulak tırmalıyor. zaman kaybı.
yaratıcılık yok, tarz yok, özgünlük yok, kalite yok, bunlar olmadıktan sonra daha ne olsa boş.
edit: e öyle ama.
ellerine bu kadar güzel fırsat geçmiş gençlerin kendilerini rezil ettikleri program. bir iki adam gibi karikatürist ile çalışılıp çok daha güzel ve komik bir program yapılabilirdi.
komik olmayan komedi programı.
grafi2000 programını aratan program.
grafi2000 ekibinin en kötü projesidir. hele o aralarda konuşan iğrenç kadın.
şimdiye dek gördüğüm en köyü grafi2000 yapımıdır. programda hiç bir güldürü unsuru mevcut değildir.*
türk televizyonlarının görüp görebileceği en saçma komedi(!) programı.
atvde başlayan koca kafaların yaratıcısının başka bir programıdır. açıkçası hiç beğenmedim çünkü hiç de harbi değil.
grafi2000'e yakışmayan saçma program. ne koparırsam kar çabasındalar sanki. harbiden de berbat.
harbi yolu dışında genel olarak başarılı bir program.
atv'de yayınlanan varol yaşaroğlunun utanç kaynağı olması gereken programımsı bile değil sesler ve görüntüler bütünü. görsel çirkinlik ve ya teknik yetersizlik sorun değil hiç değil ama zekadan yoksun bir mizah, hem de daha önce zeka içeren mizah yapmış birinin elinden, affedilir bir şey değil.

gerizekalı esprilerinin üzerine bi de atv'de yayınlanan dizileri* aklı sıra övmeye çalışan gösterimler. adanalı çok seviyoruz hep izliyoruzz bilmem ne diye şarkılar... mizah yalakalığı, yalaklanmayı kaldıramıyor beyler. almayın maaş aç kalın ama yapmayın bunu, sizi karaktersiz yaptığı için değil bu çirkinliğin dünya üzerinde var olmaması için.
son zamanlarda televizyonlarda izlediğim en felaket şey. cennet mahallesi bile daha eğlenceli lan.
necatiiiii'den başka güldüren bölümü olmayan program.
içinde elektro gitar ezgileri olan tema müziğinin kime ait olduğunu deli gibi merak ettiğim program. eski bir parçaydı bu biliyorum ama bir türlü çıkartamıyorum.