bugün

animasyonları mutlaka izlenmelidir.bi ara kanal d'de programı vardı.

http://www.grafi2000.com
(bkz: şahin ve çetesi)
(bkz: dayağa alıştırır)
(bkz: gicik kiz)
eminemle alay eden noeldayı animasyonları izlenmelidir.süperdir.
(bkz: Koca Kafalar Haber ve Teoman)
sahin ve cetesi ni hazırlayıp bizlere sunan tv programı. pc programlarıyla ünlülere yaptıkları oyunlar ile de hediyeler dağıtıyorlardı bir zamanlar.
(bkz: varol yaşaroglu)
(bkz: berk tokay)
yaptığı ettiği hiçbirşey komik olmayan gubudik ekip. teknoloji ve komediyi birbirine karıştırma gibi saçmasapan bir takıntısı vardır bunların. koçum çık yap stand up ını.
olsada izlesek dedirten zamanında pazar günlerimin ortasını feda ettiğim programdır.
(bkz: pembe ve mavi)
şahin ve çetesi adlı skeçlerinin çok eğlenceli bir şarkısı vardı. şu şekildeydi bu şarkı:

şahin ve çetesi
burnunu karıştırır
şahin ve çetesi
kulağını karıştırır(tükürük yapıştırır)
şahin ve çetesi
çok fazla soru sorarsan
şahin ve çetesi
dayağa alıştırır
epey eski bir sitedir, harikadır. sahibi, erdil yaşaroğlu'nun kuzeni varol yaşaroğlu'dur.
şu gün kapatılsa kimsenin umrunda olmayacak sitedir. ancak seneler önce bu işi yapan tek siteydi diyebiliriz.
yanılmıyorsam 99'un son aylarında açılan o zamanlarda oha lan adamlar neler yapmış süper diye düşündürmüş site. on senede avatar'a kadar geldi iş. vay anasını.
grafi 2000 . komik , argolu argosuz animatör grubu. (bkz: sayko imam)
bir dönemin en efsanevi sitesiydi, sonra televizyona iş yaptıklarında çöküş başladı. şimdilerde siteye girince bir facebook hayran sayfası karşılıyor bizleri. hey gidi hey.
(bkz: noel dayı)
(bkz: flashberk)
2000'lerin başlarında kanal d'de yayınlanırdı. hoştu, güzeldi. başlamasını dört gözle beklerdim. yamulmuyorsam varol yaşaroğlu sunardı. hey gidi hey.
bir nesil onların flash çalışmaları ile büyümüştür.
zamanında yaptıkları flash animasynları severek izlediğimiz yapım.
(bkz: noel dayı)
(bkz: sayko kemal)
ergenliğime dair hatırladığım en iyi yapımlardan biri. olsa da izlesek.
Nostalji yaşatır insana , o noel dayılar , saykolar , hoca efendiler , yami yami poğaçaaa , neyse yeter iyiydi hoştu.
bir anda beni yıllarca geriye götüren oluşum.
sayko kemal ile efsaneler arasına girmiş animasyonculardır. bir ara kanal d de programları da vardı. bu arada eminem i de unutmadık.
küfürlü animasyonlarını hoparlörün sesini sonuna kadar kısarak izlediğim, bir neslin büyümesine eşlik etmiş animasyon ekibi. okuldan eve beraber gelinen arkadaşla beraber kıkır kıkır gülmeme neden olmuştur çoğu zaman. tabi şu an ne yapıyorlar bir bilgim yok ama o zamanlar gülerdik.
bugunüm sensiz geçti

gözlerimi hiç açmadım

yokluğun beni yenemedi

sensizlikten kaçmadım

şunu bilki sevgilim

o güzel kafanı koparırken

etrafa hiç kan saçmadım...

özledik berk tokay.
http://grafi2000productions.com/ adresinden devam ediyorlar.