bugün

brian cox ve Mads Mikkelsen bana göre çok iyi oyunculardır. anthony hopkins ile bu anlamda kıyaslamaya girmek istemem. bu karaktere en iyi hayat veren oyuncu bana göre anthony hopkinstir zira çok az göründüğü bir rolde bile bu denli etki bırakacak başka bir oyuncu zor bulunur.

karakter o kadar sofistike çizilmiştir ki "hannibal lecter" ile rönesans sanatı ve tarihi isimli belgesel-söyleşi yapılsa kendini izlettirir.
görsel
gurme bir adam vesselam. ne olur ne olmaz, oldukça uzaktan severiz.
Gelmiş geçmiş en iyi gerilim filmi karekterindendir. A.Hopkins in 15 20 dakika oynayıp oscar almasından bellidir.
dizide her şeyi yemiş ama vajina yememiş karekterdir. temennimiz, bi ara vajina ve meme de yemesidir.
bir hanibal barca değildir.
korkunç bir karekter değildir, bilakis sevimli ve hayranlık uyandırıcıdır. sanatkardır, tarz sahibidir, ağırbaşlıdır, kültürlüdür. kimi yiyip kimi yemiyeceğini de iyi bilir. ayrıca yerse de her parçanızı onurlandıracağından emin olabilirsiniz.
bir insan hem duckface hem karizmatik olabilir mi. Olabilirmiş.
yamyamlığa sevk edecek kadar karizmatik bir kötülük abidesidir.
thomas harris" in hayalgücüne derinden saygı gösterme sebebidir. hem korkutur hem bir şekilde çeker.
En en en sevdiğim korkunçlu karakter.
özendiğim karakter.
görünce korkutan başlık.
malum şahsın planlarını duyunca.
hayran olduğum karakter.çok zeki bir psikolog ve usta bir seri katil.
Çoğu yazarın hayran olduğu psikopat karakter. Tabi karizması da es geçilecek cinsten değil.
adam karizma çok iyi rol yapıyor ayrıca ödül alabilecek potansiyelde.
Başında doctor denince ayrı bir karizma sahibi olan isim.
Antony hopkins'in mükemmel oyunculuğuyla hafızlara kazınmış gelmiş geçmiş en etkileyici roman karakterlerinden biridir.
kendisi tam bir karizmadır ama korku filmi izleyemememden dolayı film hala bir kenarda beklemektedir. *
bir idol.

katil, zarif, bilgili ve en önemlisi hannibal. kendisini saygı ile anıyoruz.
türkçeye kafiyesiyle çevirirsek:
yamyam hayyam,
kartacadan horasana
türkiyeden amerikaya selam!
rising filmi ayrıca dehşettir.
mads mikkelsenin can verdiği tarihin en kötü karakteri. arkadaş o kadar iyi oynuyor ki adam bazen harbiden yamyam falan olabilir mi diye düşünüyorum.
bana yeniden takım elbise giydirecek karakter. ne var ki o takım elbiselerin benzerlerini ne vitrinlerde ne de konfeksiyon firmalarının satış sitelerinde göremiyorum.
dizide iş bitireceği zaman kravat ta dahil gran tualet giyinip sonra da üstüne iz bırakmamak babında boydan boya naylon poşet çekmesi yarmaktadır.