bugün

Çocukken yaşadığı vahşetin ürettiği ağır travma seri cinayetlerine yansımıştır.
idolüm. nefret ettiğim düşmanlarım aklıma gelince hannibal reis aklıma geliyor rahatlıyorum terapi gibi.
tehlikeli bir adam ama arka sokaklarda cesetleri lahmacun yapıp millete yediren deli kadar olamaz açık ve net.
dexter ile versusunda kimin alacağını merak ettirmiştir.
En kendi hali için sizleri şöyle alalım.

(bkz: Red Dragon)
sezon finalinde ölen karakter ama çok iyi ve şık yemek yapar.
vejetaryen olsa kral adam aslında.
görsel
anthony halini daha başarılı bulduğum karakter..
Hayran olduğum ince ve şshsına münhasır zevkleri olan katil.
Buraya yazma gereği duydum, yazmadan olmazdı ismini kullanıyoruz o kadar adamın.
Gerçek hannibal bu değil.
Hopkins reyizi özledik
görsel

Görelim elleri ?
izledikçe et yiyesim geliyor... sapkınlık.
Kuşkusuz (bkz: albert fish) denen insansı varlıktan esinlenerek oluşturulan tüm zamanların efsane karakteri.
görsel

aşırı karizmatik bir karakterdir.

edit: hopkins reyiz de kalbimizde.
adının geçtiği kitapları hatim etmiş, filmleri izlemiş, dizisini de çok önce bitirmiş biri olarak Mads Mekkelsen'ın oyunculuğuna bir şey demeyeceğim fakat Hannibal rolünü tamamen üzerinde taşıyan kişi net Anthony Hopkins'dir. bana göre dünyanın en iyi aktörlerinden biri olmakla beraber mükemmel de bir aksana sahiptir. kendisi rolü yaşadığı için bize de iliklerimize kadar hissettirir, yaşattırır. kimseden Mads daha iyi lafını duymak istemiyorum arkadaşım.
Hayatımda ilk defa beyin yedim bunun yüzünden. Öyle güzel yiyodu ki aq.
mads mikkelsen tarafından da canlandırılan dünyanın en seksi yamyamıdır. final bölümünü açıp açıp ağlarım.
"eat the rude"
Anthony hopkins'in hannibal serisinde canlandırdığı efsanevi karakterdir hayran olunası bir zekası vardır silence of the lambs yani kuzuların sessizliği filminde jodie foster'ın sürdüğü kremi sadece kokusundan yola çıkarak markası dahil içeriniği bile bilmiştir aynı zamanda iflah olmaz bir yamyamdır.
Mads Mikkelsen versiyonunu daha sevmişimdir.
bişey soracağım da bu alanayla margotun yattığı sahnedeki çalan müziği bulan var mı yok yani bulamıyorum da.
yalnız final sahnesi kadar muhteşem bişey olamazdı.
hayran olduğum karakter.
türkiye'nin yeni manyaklarından atalay filiz'in akıl hocası olduğunu düşündüğüm film karakteri.

olm şu atalay filiz'in fotoğrafı ve deposundan çıkanlar cidden çok ürkütücü değil mi lan ahahaha.

görsel

didit : inceden bir se7en havası da alıyorum lan. (film değil, katil psikolojisi olarak)