bugün

(bkz: doc dr hayri gulle) denen yazarım sının feyki olabilir.
ingilzceden tercüması yakışıklı erkek demek. en çokta facebookta kızlar erkelerin fotolarina yazar handsome.
bir adet troll parçası.
facebookta kızların erkeklerin fotolarına yazdığı yorumlardan biri.
(#31629046) Nasıl Kuran'a, Allah'a, Atatürk'e küfredenler siliniyorsa, moderasyon bunun kapsamını genişletmeli, bu tür rencide edici entrylerin sahiplerini ister troll ister ciddi amaçlı olsun derhal silmelidir.

Her espriyi veya iğneleme silinsin değil tabi ki; ama tecavüz gibi hassas bir konuda böylesine leş bir trollük yapmak da bu sözlüğe bile yakışmıyor arkadaş.
tez zamanda sözlükten atılası yazarımsı...
yobazın,geri kafalının tekidir neden hala buralarda acaba.
troll olmaya çalışıyor diye düşündüm profiline baktım bu tiple doğması zaten trollük. insan sıfatı olur azıcık vay anasını .
Sabah ereksiyonunun sadece kendisinde var olduğunu ve bu üstün erkeksi kuvveti ile kadınlar hakkında her türlü yargıya kesin şekilde varabileceğini zannederek sabah sabah sol frame'i bozuk zihniyeti ile dolduran yazar.
(bkz: vasat troll nedir nasıl olunur)
kimdir, necidir diye profiline girip baktım. son 20 entrysinin 19 u "evet." ile bitmiş.
vasat trol: tanım.
muhtemelen ergen troll parçası.
sözlüğün nurtopu gibi bir trolü oldu. bunun ömrü çok olmaz.
Oytunkaran çakması, Troll olmaya çalışan yazar.
Ergen ve trol. Eli sikinde gezen, iğrenç düşüncelere sahip, girdiği entrylere edilen küfürler yüzünden birkaç kişiyi cehennemlik etmiş trolcük. inşallah çocuğun kız olur denilesi.
(bkz: beyni yok fikri var)
Sana oksijen veren ağacın yaprağını sikeyim.
birazdan silinecek yazarımsı.
Ömer koç. Bence çok degişik bir havası var kimine göre çok sıradan geliyor ama bence havalı karizmatik.
Vasatın altında (bkz: made in china) troll.