bugün

(#25477744)

gelir gelmez sözlük kurdu olup, izmir'e çamur atan fake yazar. bi bitmediniz.
gezicilere fena halde kafayı takmış yazar. her entrysinde bir gezici lafı geçiyor neredeyse.
çok sevdiğim, kitaplarını zevkle okuduğum kardeşim gibi gördüğüm yazardır.
Kızlara kafayı bozmuş yazardır.profiline girilerek anlaşılabilir.
Şiddetli tahammül yetersizliği izlenimi edindiğim yazar.
3 kurusluk adam.
kaliteli bir yazardır efenim.
komikli nick + kızlar kaşardır formulünü kullanan bir başka yazar. takipteyiz.
kebap gibi suratı olduğuna dair bahse gireceğim troll. birikmiş içinde bi şeyler. ama insani yollarla dertleşebiliriz, valla.
Doğruları söylemekten çekinmeyen yiğit adam. Birazdan çaylak olabilir.
gönderin şu çapsızı diye bağırmak istiyorum dediğim yazarcık.
sabah sabah bekaretle kafayı bozmuş kimse.
manyağın tekidir olan yazarımsıdır.Sürekli kızlar ile uğraşmaktadır.Kendisinin jinekolog olduğunu düşünmekteyimdir.
Hangi takım taraftarı olduğunu bilmediğim değerli yazar. Ancak 12 Mayıs 2015 Mersin idman yurdu Galatasaray maçı başlığında yaptığı yorum beni şu soruyu sormak zorunda bıraktı: biri sizin desteklediğiniz kulübe ve o kulübü sevenlere hakaret etse hoşunuza gider miydi ?
Sevmezsiniz, saygı duyarım, tercihinizdir. Ancak sevmediğiniz bir kurumu seven insanlar olduğu da kesin bir gerçektir. Sevmesek de saygı duymamızın şart olduğu kanısındayım.
Sayın yazarımızı bilgisayardan sözlüğe girince donuza eklemek üzere kendisine veda ederken sözlüğe donuzu kazandıran adminimiz Zall' a teşekkürü bir borç bilirim. Diliyorum bir gün sporu tüm renkleriyle sever.
kalitesiz avam tarzından düşük tahsilli olduğu çıkarımını rahatlıkla yapabiliriz. kompleksinden ötürü doc nicki almış haspam, komik...
sebastiyan namus vakfının onursal başkanı, doğuştan milletin adamı değerli bilim insanı. beraber güzel akademik çalışmalara imza atıyoruz, allah bizi namus yolundan ayırmasın güzel insan, kardeş.
ben hayatımda bu kadar iradeli bir adam görmedim. koca yürekli, türkiye'nin en uzun saçlarına sahip, kendini ilme ve bilime adamış saygıdeğer vatandaş.
Lise terk trol ergeni.
Kafayı bekaretle bozmuş biri. Her şey bir zar mı? Bu kadar da yobaz olmayın. Doktor dediğin böyle olmaz, insanları suçlamaz, onlara care bulur. Tabi kendisi gercekten doktor degilse de bu nicki hava atmak için aldığı belli.
En kötü trollerden. Bu kadar basit; niye o kadar açıklamaya giriyorsunuz.
donuza eklediğini söyleyip kendisini takip etmeye başlayan zavallı bir eziği ortaya çıkarmış yazardır. he canım he donuza eklemişmiş.
şahanın tiplemelerinden çalıntıdır bu isim lütfen hırsızlarla muhattap olmayınız.
hala ölmemiş yazar. Zaten nerde gereksiz varsa yaşar, nerde iyi insan varsa ölür.
kendini eşeklere siktirenler istedi diye ölmeyecek yazar hep burada olacak ve milli iradenin savunucusu olacak.
ölmeyecek yazarmış. Üzücü. Bir de sanırım malum yeri küçük. Sürekli sikten, sikmekten, küfürden bahseden adamın mutlaka bir eksiği vardır.