bugün

Kendine has sesi olan adamdir.
Muslum gurses e sesi benziyor diyenler, net olarak gerizekali.
geçen gün radyoda bir spiker konser bileti verecekmiş, "hem de kim biliyor musunuz: hakan taşıyan" dedi. güldüm. hakan taşıyan mı kaldı?
Karaciğer ve böbrek nakli geçirdikten sonra ekranlarda boy göstermeye başlayan, yeni saçları ve tarzıyla çakma müslüm gürses olma çabası içinde olduğunu gördüğümüz arabeskçi.
Hastalık sahibi olduğu yüzünden anlaşılıyor, allah şifa versin.
Reis en son hastaydı, nasıl oldu acaba?
Organ yetmezliği sonucu kritik günler geçiren genç müzisyen.
Pek tanımasam da ağırbaşlı ve efendi olduğu dillerde dolaşıyor.
Şifalar diliyorum. Tanrı yar ve yardımcısı olsun...

Organ bağışının ne denli önemli olduğunu anlamamız için, illa aile bireylerimizin ya da kendimizin başına gelmesi gerekmiyor sözlükcüm!
görsel
Daha hüner coşkuner in acısı taze iken Sol framede adını görünce bir an içim cız etti. Acaba o da öldü mü diye.

Kendisinin yaptığı müziği ve yaşam tarzını tasvip etmesem de üzülürüm daha genç diye bileceğimiz bir yaşta vefat etmesine.

Acil şifalar dilerim.
Yakinda olecek adam. Oglum Ben sana adam gibi iç dedim de dinlemedin lan.
Fazla içki içmesi sebebiyle karaciğeri iflas eden şarkıcı.
Derdini , kederini bilemem. Ama hastalığı sırf içki belasindan da kendi kendine yapmış sanatçıdır. Insan biraz da kendini sevmeli, özen göstermelidir. Arabesk şarkı söylemek arabesk ve pejmürde bir hayat yaşamayı gerektirmez.
Gözün sevem şarkısında döktüren şarkıcı,klibi de şarkı kadar güzel.Geçmiş olsun ne diyelim.
saçma sapan seks hayatıyla falan gündeme gelmediği için

veya en büyük reyiz, ben doğuştan reyizciyim

ölümüne reyüüüüzzzz falan demediği için,

eminim ki, siyaset ve politika ile tüm alakası da seçim zamanı

gidip oy atmaktan ibarettir.

bizim ergenlerin hedefi olmuş

herkez sizin gibi işsiz güçsüz tüm hayatı siyaset olmuş

kahvenin sandalyesi ile götü bir bütün oluşturmuş

bir şekilde yaşayıp, reyüüüzzz reyüüüüüzzzz

diye havlamıyor ki, niye bu hiddetiniz amonyum ?

hoşt ulan

gidin demet akalın, alişan,

ipraam datlısez, sibel can falan dinleyin

bu adam size kalın gelir.

kendisine de geçmiş olsun.
Hakan taşıyan bana göre Türk müzik tarihinin en iyi ses ve yorumlarından biridir. Çok hassas ve kırılgan kalbini müziğine yansıtarak özel bir sanatçı olmuştur ancak aynı nedenle kederinden gamından alkol batağına düşmekte ve sanat yapamamaktadır. Umarım tez zamanda sağlığına kavuşur. Kadife sesi ve eşsiz yorumuyla adı hayat tarzı müthiş eserlerle aramıza geri döner..

https://youtu.be/HQHVl-cqPe0
Acil şifalar kral.
Bunu da atlatacaksın, inancımız tam.
Allah acil şifalar versin.
‘yaşamak ölmekten hazin geliyor’ şarkı sözüyle sartre felsefesine selam çakan bir durum tespiti yapmış arabesk sanatçımızdır.

geçmiş olsundur. şarkıları ölümsüzlüğünü her daim koruyacaktır.
Arabeskin Kralı olacaktı adam. Allah şifa versin.
aşırı içki tüketiminden yanakları gözleri kıpkırmızı olmuş konuşmakta zorluk çeken çakma sanatçıdır. üç yıl önce en az 20 poz foto çekildik bir saate yakın sohbet etmiştik..
Allah'tan acil şifalar diliyorum. inşallah atlatır.
kafası güzel katıldığı program unutulmamıştır. kilitli kapılar açılsın.

https://youtu.be/UO5URoIOGAg?t=19
Sene 2000. Yatılı lisenin hazırlık sınıfındayım. 90’lık kaseti önlü arkalı güz gülleri doldurmuşum üst ranzada volkmende dinliyorum. Piller zayıflayınca şarkı 0,5x yavaş çalıyor. Zayıflayan pilleri dişlerimle eZiyorum aynı şarkıyı bir kere daha dinliyoruz. Şarkı yine yavaşlıyor. Bu sefer boş pilleri ranza ayağının altına koyup eZiyorum. Tekrar dinliyoruz. Artık piller o kadar zayıflıyor ki sesi yaysın da diğerleri de dinlesin diye bardağa koyduğumuz kulaklıktan çıkan ses iyice boğuklaşıyor, ne dediği anlaşılmıyor. Tüm koğuş pil aramaya diğer koğuşlara gidiyor. Kimse bulamıyor. Çünkü neredeyse yatakhanenin her koğuşunda herkes hakan taşıyan dinliyor.

işte öyle bir adamdı hakan taşıyan, inşallah atlatır.

Edit: güz gülleri.

https://m.youtube.com/watch?v=pJrse4bZPs8
Ermeniler sadece ırkımdan dolayı beni istedikleri kefeye koymaya devam ettiği sürece, benim için başka bir tercih kalmıyor sayın yazar. Sülalenizde Ermeni bireyler varsa o sizin sorununuzdur, ben kendi sülalemi biliyorum öyle bir sorunumuz yok.
görsel

Benim için Ermeni kalbı budur. Başkalarının kalıplarını önemsemiyorum.
Ermeni olmayacak kadar düzgün bir profil derken? Afedersiniz ama zihninizde yarattığınız ermeni kalıbı tam olarak nedir? Nasıl tasavvur ettiniz ermenileri ki düzgün bulduğunuz insanları ermeni olarak göremiyorsunuz?
Kötülükle kaplı içiniz, yazık hepinize.
medyadan gördüğüm kadarıyla, Ermeni olamayacak kadar düzgün bir profil çizen adam.