bugün

benim de içlerinde bulunduğum görünüşüne , sosyal statüsüne ve sağlıklı yaşamaya son derece önem gösteren kişilerin eylemidir. ciddi anlamda sağlık sermayesi depolarsınız beslenme parametrelerini düzenli uygularsanız. bisküviyle beslenen müslüman öğrenciler ve ya spora gidecek parası olmayan tipler elbette bu rahat yaşamdan yararlanamazlar.
kasların en çok dinlenirken gelişeceğini düşünürsek hatalı bir davranıştır. haftada 3 veya 4 gün 1, 1 buçuk saat yapılan spor yeterlidir. tabi bu fitness için geçerli. nerdeyse her allahın günü ağır spor yapıp da kaslarını dinlendirmeden yola devam eden bir sporcu tanımıyorum ben.
kapalı spor salonunda, karı kız kesmek ve yine karı kıza, kendi deyimleriyle 'ciks' görünmek için protein tozu basarak ego tatmini yapan, muhtemel boy uzunluğu max 1.73 olan, bench presste 90 basıp, içtiği çikolatalı whey tozlarını kıçından çıkaran, kıllı bir barzo beyanı.
günlük 20000 kalori alımı yapmıyorsanız yapamayacağınızdır.

edit: size dilimi de elimi de yormiycam. vücutta olmayan kaloriyi yakamazsın. kataboliğe girmek diye bir şey var. etrafımda steroid kullanarak bu işi yapan bi ton adam var ve onlar dahi böyle çalışmıyorlar. çalışmazlar.

antrenman konusunda en aşırılardan biri arnold'dur mesela, günlük 1 saat çalışırdım diyor.

ronnie colemann ise her kas grubunu haftada 2 defa çalıştırırım diyor. bu da haftada 6 gün ancak günlük 45 dakikadır. ki ronnie colemann'ın yediklerinin yarısını bile yiyor olamazsın.

hakaret etmeden önce bi düşün yau. bi düşün. karşındakinin ne olabileceğini de bi düşün.
3 saat spor olmaz, inşaatta amelelik olur.
(bkz: overtraining)
söz konusu eylemi gerçekleştiren kişinin kendisini her daim zinde hissetmesine neden olan durum.
tamamen cahillik kapsamında olan eylemler bütünüdür.
haftada 3 gun gunde 3 saat antrenman yapıyorum. haftanın 5 gunu imkansizdir. ertesi gun normal hayatıniza donemezsiniz.

seks hayatiniz renklidir o kesin. gunde 3 kez bo$alabilir ust uste haftada 9 saat antr. yapan insan.
üzerinde bilip bilmeden konuşan cahil hımbılları meydana çıkaran olaydır. bilimsel olarak bir günde 4 saati geçmemek üzere haftada sadece 1 gün dinlenme kas yorgunluğunu ve buna bağlı deformasyonları önleyen bir çabadır. salak salak konuşmayın burada.
Yogunluguna gore 3 saatte olur 5 saatte olur da efektif olur mu emin degilim. Onemli olan her gun yapabilmek.

Spor hastasi abla ve abilerde de gordugum genelde parasi bol, yapacak az isi olanlarin sosyallesme sekli.
Kışın hayvan gibi çalışıp yazın kızlara hava atmak için muhteşem bir şanstır.
Çok iyi olur da üşeniyorum, nasıl olacak bu spor işi?
gerçekleştirmesi imkânsız olay. 2 haftada vücudun sikilir. iflah olamazsın.
boş adam işidir.
akıl kârı olmayan iştir.
(bkz: ortamlarda 5gün 3saat spor yapıyorum dersin)
işsizliktir. nerden bulursun o kadar zamanı da spor yaparsın be adam. haftada 5 gün, günde 3 saat. 5x3 ne yapar? 15 yapar. neyi kutluyorduk unuttum, tamam vurmayın.
Zor zanaattır vesselam.
gereksiz vaki kaybidir efendim, 3 saat calisacagina 1 saat calis tam calis be gavat.
tek turu 1.5 saat süren iett yolculuğunu yaşayan insan olabilir. ayakta durabilme egzersiziyle bacak kol kasları orantılı gelişir, yanlardan haftada 15 saat baskıya maruz kalan göbek bölgesi kendiliğinden hayattan vazgeçecektir, azıcık fazla hava alabilmek için uzanmaktan modifikasyona uğrayacak boyun boyu sayesinde duruş düzelecek, tabi teyze tripleri, kavga tahminleri ve tehlike olasılıkları hesaplama gibi beyinsel fonksiyonları nirvanaya uğraştıracak ek hizmetlerden ücret alınmıyor. sauna da paket içinde.

(bkz: yazın getirdikleri)
çok fazla spor yapmaktır.
amacı sadece fit bir vücut olan erkeğin uzak durması gerekendir. 3 saat spor için uzun bir süredir.
dinlenmeden spor yapmak ilk hafta şoku için iyi bir şey olabilir ama ağırlık kaldırarak yıktığın kası dinlenerek yapmazsan gelişme yaşayamazsın. ♞
Fit olmaktır. Azime bak beee.
iki gün spor ve bir gün Dinlenme ile yapmış olduğum spordur. Ortalama iki saat sürüyor, yol falan derken üç saate yuvarlamak makul *

Not : her şey vatan için.
daha neler dedirten durumdur. yaptıgım tek spor sabah cay icerken sekerini karıştırmak.
boş adam için uygun olan spor suresi.