bugün

her zaman düşünülen bir tezattır. tezattır çünkü ikisine bir arada nadir rastlanır.
Eğer bütün gün oturup birisinin suratına bakmaktan keyif alıyorsanız. Güzelliği tercih etmeniz mümkündür. Şahsen ben keyifli sohbet edebileceğim zeki insanı tercih ederim. Konuşamadıktan sonra güzel olsa ne olmasa ne. Tek güzellikle olsaydı Eve ancelina joli heykeli yaptırıp onada bakardık.
güzellik,
güzellik,
güzellik,
güzellik...

zeka zamanla edinilebilir belki, edinilmese de olur, kadın dediğin güzel olacak aga.
(bkz: zorunda mıyım)
Ben zekaya bakıyorum arkadaşlar. Sapyoseksüelim.
hepsinden ortaya karışık bir şey olursa daha makul olur. çünkü her şeyin ortası iyidir uçlarda yaşamaya gerek yok ileride çok problem yaşatır bireye.
Güzel zeka. Yani kimin kafası iyiyse, güzelse o.
Zekadır net . Düşünsenize güzel ama böyle amip gibi
2013 yılından beri sözlükte bu konu konuşuluyor. Çöküş dönemi Osmanlısı gibi sözlük , millet ne derdinde bunlar ne derdinde.
güzellik bir ön yargıdır. bu yüzden ilk başta önemlidir. çünkü dış görünüşünü beğenmediğimiz bir insanın içini merak edip tanımak istemeyiz dolayısıyla zeki olup olmadığını da göremeyiz. önce güzellik olacak, sonra zeka...

sonra bu ikisinin can alıcı, kusursuz ve itaatkâr birleşimi... ayrımı olmayan bir kuraldır.
Güzellik gelip geçicidir *
Güzellik. Zeka olayı çok da önemli değil ya. Yaptığım muhabbetlere, esprilere fransız kalmasın yeter. Fazlası zaten beni aşar.
Ihtiyaca göre nankörlük gösterecek savunudur.

S a m i m i y e t s i z l e r.
Zeka diyorum ben.
zeka insanı güzel gösterir.
aklı çalışan kadın sizi her ortamda temsil edebilir.

ve işin en güzel kısmı, zeka ile duygusal yoğunluk doğru orantılıdır.
zeki insanlar çok severler, çok güzel severler.

sadakat nedir iyi bilirler.
ikisinin de bir arada olması oldukça tehlikeli bir durumdur. kesinlikle elde tutamayacağın bir partner anlamına gelir.

güzellik var, zeka yoksa çoğu zaman sinirden çatlayacak durumlara gelebilirsin. ruh sağlığına büyük zarardır.

güzellik yok, zeka varsa yukarıdaki durumlara nispeten daha az zararla işleri yürütebilirsin. ama sonuç olarak insan bi' bakılası yüz arıyor tabi.

en makbulü ikisinden de 500'er gram karışık olmasıdır.
Tabiki kalp temizliği.
Hiçbiri mallık, gerizekalılık ve kötü ahlak.
ben çelişkisi yi tercih ediyorum.