bugün

görsel
Sözlük milletini sevgiyle kucaklamaktır.

Rüyamda korku filminde olan şeylerin başıma geldiğini gördüm. Çok korkunçtu. Çok kötüydü.
görsel
görsel
Sabah sözlüğü bir açayım dedim, bir de ne göreyim 228 bildirim. Ben şok. Herkese günaydınlar ve iyi günler.
günaydın sözlüğümün güzel yazarları. bugün benim doğum günüm biliyor musunuz? hadi kutlasanıza.
günaydın sözlük insanları. kaç yıllık yazarım bir kere olsun sözlüğe giriş yaptıktan sonra söylemediğim hedeydi. noluyor buraya günaydın diyince diye çok merak ediyordum. kendini daha mı az yalnız ya da daha mı çok güvende hissediyorsun. galiba öyle şeyler. sabahları insan kendini daha yalnız hissediyor olabilir ya da sözlüğü kendine evin bir odasından daha yakın bulmak gibi bir metafor da mümkün. neyse lafı uzatmayayım. herkese sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.
günaydin sözlük. yine bos bi sabaha uyandik bi çoğumuz. mutlu olmadigimiz islerdeyiz su an. icimizde de kacip kurtulma hissi var her zamanki gibi ama büyük cogunlugumuz yapamayacak bunu. hic mutlu degiliz sevgili sözlük hic.
Yine bu gün aydı amk
Söylemeseniz haberimiz dahi olmayacaktı
Teşekkürler Uludağ sözlük kullanıcısı.
Odada abaza gibi yayılmışken babanın oda girmesiyle ayağı kalkmak zorunda kalkmakla aynı duygu kesinlikle.
Cümleten günaydın. Tekrar uyuyim güzel geldi.

ediit: uyuyamadım. sikerim böyle işi. 32 saat uyumadık vurduk kafayı 5 saati dolduramadan uyandık. arkadaş insanın en temiz deliksiz uyuyacağı vakitlere vurdum kafayı halbuki gece 2. ayakta olduğum saate bak. bak bak entry girdiğim saate bak kaltım el yüz yıkadım kahvaltı falan yaptım yahu. sikerim laaan. ben 9 saat uyuyacaktım 9 9 9 99 9 9 9 9 99.
Teşekkürler sana da.
günaydın gözlük. bugün yine nelere şahit olacaksın kim bilir..
günaydın sözlük.

uyuyorsun biliyorum. domalsana gireyim *
günaydın.
görsel
Boyoz ve çaylar hazır mıdır.
abi ölsem demek ki kimsenin umrunda olmayacak. öküz gibi uyumuşum bir cevapsız çağrı bile yok ayıptır be.
sahintepesinden gunaydinlar herkese.
günaydın. aydınlık ülkemin güzel vatandaşları.

sevmek, sevilmek, sevgi, sadakat, hoşgörü, güleryüz bunlar hayatınızdan eksik olmasın inşallah. allah anne babanızı eşinizi çocuklarınızı yanından ayırmasın.
Tüm gece ayakta olduğum halde hissetmediğim bir deprem olmuş diyorlar. Yani günaydın arkadaşlar.
görsel
Günaydın!
Sözlükdaşlarım bu çiçek benden size gelsin efendim!
iyi yazmalar. !
Günaydın sözlük, keşke şuan yatağımda olsaydım.
Sanada günaydın sözlük. Nabıyon?
ee uyanmasaydım amk ? günü teğet geçmişim bir allahın kuluda napıyosun dememiş. püh.
Çüştür.
sabah olmadan başlık parsellemek gibi olmuş. ama başarılı.