bugün

entry'ler (1452)

wcx için son 8 gün kalmış olması

Bitcoine alternatif olabilecek altcoinlerden olan wcx e ücretsiz kayıt olup 5 dolarlık hediye almak için son 8 gün kalmış olmasıfır. Wcx başlığında henüz birkaç entry olması uludağ halkının henüz wcx i yeterince tanımadığını gösteriyor. Başlığı inceleyin efendim yok fırsatı kaçırmayıp direk üye olmak isterseniz aha link: https://ico.wcex.co/?ref=hO1gRE0

E mailden onaylamayı unutmayın.

wcx coin

neden tercih edilebilir;
1: müşteri memnuniyetini gerçekten önemsiyorlar.
2: apple, deutsche bank ve ıbm gibi yerlerde çalışmış bir yönetici gurubu var.
3: yeni dünya düzenine uygun şekilde tamamen sanal. şu anın olmasa bile geleceğin yönetmini benimsemişler.
4: müşteri hizmetleri şimdilik güzel sonradan ne olur bilemem.
5: sistemlerinin 3 yıldır denemeye tabi tutulduğunu iddia ediyorlar eğer doğruysa acemilik dönemlerini bizim ilk müşterilerinin üzerinde geçirmeyecekler
6: ve bana göre başlangıç için en önemli unsur: şimdiden 1 milyonu aşkın katılım var. piyasada kendini gösterene kadar bu sayı artacaktır.

ama yine de bu işler belli olmaz. size gidin hemen evi arabayı satın buna yatırım yapın demiyorum. fakat bir köşede durmasında da zarar yok.

şu linkten: https://ico.wcex.co/?ref=hO1gRE0

girerseniz hem sizin wcx iniz olur hem benim. ayrıca wcxt satın alırsanız yüzde 15 fazladan kazanırsınız.

şurası ise referanssız ana sayfa: https://ico.wcex.co/?lang=tr

ha bu arada akıllılık yapıp birden fazla e maille falan kaydolmaya çalışmayın çünkü;
--spoiler--
Davetlerinizin kaynağını gözlemliyoruz. Reklam kanalları ve programları, otomasyon, script, twitter, geçersiz email kullanımı, etik olmayan reklam yöntemleri ve diğer hileler haber verilmeden hesabınızın kapatılmasına sebebiyet verecektir.

WCX © 2017
--spoiler--

wcx

neden tercih edilebilir;
1: müşteri memnuniyetini gerçekten önemsiyorlar.
2: apple, deutsche bank ve ıbm gibi yerlerde çalışmış bir yönetici gurubu var.
3: yeni dünya düzenine uygun şekilde tamamen sanal. şu anın olmasa bile geleceğin yönetmini benimsemişler.
4: müşteri hizmetleri şimdilik güzel sonradan ne olur bilemem.
5: sistemlerinin 3 yıldır denemeye tabi tutulduğunu iddia ediyorlar eğer doğruysa acemilik dönemlerini bizim ilk müşterilerinin üzerinde geçirmeyecekler
6: ve bana göre başlangıç için en önemli unsur: şimdiden 1 milyonu aşkın katılım var. piyasada kendini gösterene kadar bu sayı artacaktır.

ama yine de bu işler belli olmaz.

şu linkten: https://ico.wcex.co/?ref=hO1gRE0

girerseniz hem sizin wcx iniz olur hem benim. ayrıca WCXT satın alırsanız yüzde 15 fazladan kazanırsınız.

şurası ise referanssız ana sayfa: https://ico.wcex.co/?lang=tr

bu arada akıllılık yapıp birden fazla emaille hesap açmaya falan çalışmayın.
--spoiler--
Davetlerinizin kaynağını gözlemliyoruz. Reklam kanalları ve programları, otomasyon, script, twitter, geçersiz email kullanımı, etik olmayan reklam yöntemleri ve diğer hileler haber verilmeden hesabınızın kapatılmasına sebebiyet verecektir.

WCX © 2017
--spoiler--

uludağ sözlük bitmiş

bu sözlülte yıllarını geçirmiş protest sanayicilere tanık olmuş bir birey olarak koyduğum tespit. bitmiş bitmişsiniz. ben gidiyorum.

entrysi kaç oylandı diye 10 kere bakan yazar

kendini beğenmiş egoist ve dahi narsist en kötü duyguların insanıdır.

hayvanlar bıçağı görünce anlar mı sorunsalı

tam hali "hayvanlar bıçağı görünce kesileceklerini anlar mı?" olan başlıktır. anlıyorlarsa bir zeka göstergesi değil midir? dini ritüellerde de anlayacağı varsayılarak kesilecek kurbanın gözünün kapatılması anlamsız mıdır yoksa gerçekten hayvan anlıyor mu?

hayatınızın son 100 lirasını nereye harcardınız

tüm yaşam görüşünüzün ve felsefenizin 100 lirayı nereye harcadığınızla ilgisi olacağından aslında sizi anlatan harcamadır.

izdivaç programlarındaki sürekli yorum yapan erkek

30-40 tane boş beleş kadının arasına sıkışmış değişik bir erkek türüdür. durmadan bir şeylere yorum yapar arada kamu spotu verir gerçekten deyişiktir.

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel

konser olsa da gitsek kızı

tüm yaşam amacı eğlenecek bir şeyler bulmak üzerine kurulu olan kızımızdır. allah akıl fikir versin ne diyelim..

herkesin güzel dediği sizin ise sevemediğiniz ünlü

güzel kadın denildiği zaman mutlaka ismi geçen fakat asla güzel bulunamayan ve dahi antipatik gelen ünlü isimlerdir.

hazır gündemdeykene kesinlikle
görsel

hülya avşar.

oturduğu eve florasan takan insan müsveddesi

geçenlerde gittiğim bir misafirlikte tanık olduğum ve üstüne şok olduğum akıl almaz durumdur. yha insanlar artık ahırlara bile takmıyor o şeylerden sen nasıl olurda oturduğun odaya takarsın bu mendebur eşyayı? yani insanın bunu yapması için hayattan bir beklentisi kalmamış olmalı başka bir açıklaması olamaz.

açık oylayarak eksi veren şahsiyetsiz ahlaksız

adab ı muaşeretten haberi olmayan erdemsiz bir mahlukattır. her şeyi beğenmek zorunda değilsiniz ama insana hakaret eder gibi açık oylayıp sevindirip sonrasında eksi vermek nedir? dilebciye para verecekmiş gibi yapıp vermeyen adi köpeklerden ne farkınız kalıyor böyle? biraz ciddiyet ve farklı görüşlere saygı görmek böyle ucube insanların arasında bulunması gerçekten zor olan bir şeymiş!!!!

iphone x

3 maaşımın yarısını harcamadan biriktirdim sırf bunu alabilmek için. normalde borç çekmek adetim değil ama sabırsızlanıyorum üzerinide kredi çekerek alacağım. başkalarına saçma gelebilir ama kesinlikle iphone verdiğin paranın hakkını veriyor.

fleksy

en güzel klavye budur ulan.

aylık 3000 tl altında kazanıp sevgili arayan erkek

salaklık yapan erkektir. egosu tavan yapmıştır. yahu senin kazandığın para ile 3 kez avmye gitsen evde yiyecek bir şey kalmaz. sen neyine güvenip sevgili arıyorsun ki?
tanım: azalarak bitmesi gereken erkektir.

vodafone un duran paketler için ekstra para alması

sırf turkcell de yaptığı için küçük bağışlanamayacak olandır.

vodafone un duran paketler için ekstra para alması

bir dünya markası olan vodafone un aynı paketin kotası dolduğunda durması için daha fazla talep etmesi durumudur. mesela normalde 25 tl olan fakat aşımlı olan paketin aşımsız olanından ekstra 3 tl talep ediyorlar. vodafonea kırıldım ben arkadaşlar.

anın görüntüsü

buzdolabını açtığımda karşılaştığım manzara. ev ev değil bir korku kapanı bir testere sütodyosu ag.
görsel

kolaya su katarak içmek

aslında kolanın içine artizlik olsun diye 2 buz küpü atan herkesin farkında olmadan yaptığı şeydir. marjinallik ayağına su katıyonuz lan kolaya ehe ehe.
ayrıcana siz o buz küplerini atıyosunuz ama o buz küplerinin kolayı soğutması için minimum 5-10 dakika gerekiyor yani resmen işkence.
kolayı akşamdan buzdolabına koyanlara selam olsun.