bugün

tayyip ve cemaatinin konuşmalarını bizzat dinlemek,izlemek.
havaalanına gidip ilk uçağa binip ordan oraya gezerdim sanırım.
alışveriş yapmak. daha doğrusu sadece alış.
hayal kurardım heralde.
onu 24 saat izlemek isterdim ve gizlice ucaklara binip tüm dünyayı gezmek isterdim.
gıcık alınan insanları pataklamak.
sevdiğim bir kız var. o soyunurken onu izlemek istiyorum.
sevilen kızın yatak odasına girilip nefes alış verişleri dinlenir. ciddiyim.
tekrar görünür hale gelmeyi istemek.
görünmez olmanın formülünü yüksek miktarlarda satışa çıkarmak. *
çıplak intihar.
sınav sorularını çalmak.
aynaya bakıp işi garantiye almak.
onu öpmek.*
moderatörleri tek tek evinde ziyaret etmek. *
görmezden gelenlere kızmamak .
piramitlerin içini dolaşmak.
harry kewellin burnuna konmak*
çıkarım bir kavşağa,kırmızı ışığın dibine giren hatta geçen ne kadar dallama varsa....
sap atıp duruma göre cheap shot, ambush ya da garrote ile combata başlamak. *
aynaya bakardım. * *
geceleri kalkıp tv seyretmek olabilir mesela
görünmez olmakla ilgili bir hikaye vardır;

kralllardan birinin çok güzel bir karısı vardır, namı tüm dünyaya yayılmıştır, kralın sadık yaverlerinden birine sorarlar "kraliçeyle birlikte olmak istermiydin?" diye "hayır" der.
kısa bir süre sonra yine sorarlar sadık yavere "görünmez olsan ne yapmak isterdin?"

yaver cevap verir "kraliçeyle birlikte olurdum".

ne anladık bu hikayeden?

derler ki ahlak; görünmez olduğunda yapmaktan hiç çekinmeyeceğin şeylerin kısıtlanmasıdır o kadar.

epüt: hattızatında sözlükteki am göt muahbetleri, devlet büyüklerine saydır saydırabildiğin kadarcılıkta görünmez olmaktan gelir.
*nereden geldiği belli olmayan erojen bölgeye doğru yapılan cücük hareketi çekmek olabilir.

misal, canlı yayında açık oturumda tartışan ve kafa açan abilere çekilebilir.**
her yere girip çıkacaksın böyle. herkesi dinliceksin. en özel sırlarını öğreneceksin daha sonra görünür olup bunları aleyhine kullanacaksın. inanılmaz keyif verici olabilir.
birde bu bana doğa üstü sevgi altı diye bir kitap vardı onu hatırlattı. adamın doğa üstü güçleri vardı düşünceleri okuyordu falan.