bugün

gün geçtikçe kemikleşiyor, altından bi ava * çıkmasa bari...
özentinin önde gideni gülşen'in yeni ismi(!).
uyanık bi türkün prestij ailesi battıktan sonra tüm isim haklarını alması sonucu gülşen adlı sarkıcının bu herife para yedirmemek için düştüğü durum
gerizekalı bir "karı" nın beyin jimnastiği yapılarak markalaştırmaya yönelik hazırlanmış olan "hazırlayanın ta an..ı si..yim" dedirten ismidir.
türkçe'mizin katili bir isim.
ozellikle klibinde ismini gul(she)n seklinde yazıp karizma yaptıgını sanan sanatcımızın yeni albümünün ismi

(bkz: amerikayı yeniden kesfetmek)
(bkz: ya tutarsa)
(bkz: chilek)
(bkz: kiwi)
(bkz: bahche)
(bkz: ashk) gider bu
irc nicki gibi bir album adı
yurtdısına acılayım derken sadece kendı acılabılmıs gulsenın son numarası
tvdeki pijamalı kliplerini unutmuş,ben doğuştan seksiyim diye tutturan şarkıcı
yeni klibi için 2 ay boks dersi almış olan mal kadın.
dişiliğini vurgulamak isteyen,çünkü tek sermayesi bu olan şarkıcı.
ayrıca yeni klibi için 3 ay koreografi çalışmış şarkıcı.
hande yenere bok atmaktan zevk alan,''sampiyıon benim ikinciyi tartısalım''diyebilecek kadar gazlanmıs,hande yenerin yarı kalitesine bile erişememiş 1,50 boyuyla kendini ilahe sanan salakımsı bişey.
alanya kaymakamı tarafından ayar verilmiş bayan şarkıcımsı.
kendini harika sesli , süper görünümlü , ilah zanneden sözde şarkıcı.Yakından gördüm irkildim resmen 1.50 boyunda suratı delik deşik.. (bkz: kendini bi şey sanmak)
tahta kurusu şeklinde ortalıklarda gezinen ,kendi çapında bişeyler yapmaya çalışan ,sıfır beden olan bir yaratık.
insanı duyar duymaz "ıyyyyyyyy!!!" demeye sevkeden kelime.modernleşmeyi böyle bişey zannediyor garip.
sıkı fikir üstünde uzun süre çalışılmış marka gerçi ürün biraz daha iyi olsa tutardı ama.. tutmadı *
(bkz: gülshen olabilirsin amma tash asla) *
(bkz: ibrahim thatlıses) **
gerçek hayatta tanıdığınızda, çok mütevazi, iyi kalpli, içten ve candan bir insan olduğunu göreceğiniz kişidir. hiçbirşeyin ekrandan ilk algılandığı gibi olmadığı kesindir.
(bkz: öküz türkçesi)
kardeşi neşe olursa o da neshe şeklinde isim alıcaktır.
(bkz: emo)