bugün

okula dersaneye gitmemek, bol bol c vutamini almak, sevgiliye hastayım tripleri atmak.
direk hamama gidin. mentol odasında ciğerlerinizi ısıtacak kadar derin nefes alın, müteakiben güzel bi masaj ve duş alın. hamamdan çıkınca terinizin üzerinizde kurumaması çok önemli, üzerinizden harareti atarken elemandan soda+limon+ayran karışımını isteyin, yanına da parça limon isteyin, işte bu sipariş sizi resetleyecek iksir olacaktır, sonra isteğe bağlı olarak baharatlı bi paça için, yada ekşili çorba.. sonra hiç vakit kaybetmeden evinize gidin ve yatın..
Ihlamur, sıcak bir tavuk çorbası ve en sonunda battaniyenin altında ölümüne sahunaya girmiş gibi terlemek.
lutfen trip yapmayin.
bitki çayı içmek.
oturup salim kafayla vasiyet hazırlamak.

çünkü ay öldüresi var beni.
üstüne yorgan atıp sessizce ölmeyi beklemek.
şu an bir yorgan + iki battaniye ile çözüm arayışı içindeyim. hafiften terlemeye başladım, peşinden duş almayı düşünüyorum. ama bu terleme duş almak ve giyinmek üçgeni arasında üşüteceğimi düşünüyorum.

karamsarlık ne kötü.
C vitaminine abanın ve de sıcak duş tabii.
gripin dinlemek.
nazınızı çekecek birini bulun. (bkz: ana)
boş yere c vitaminine abanmayın. hasta olduktan sonra alınan c vitamini bi şeye yaramaz.
sıcak ıhlamur, çay, nane limon hiç bulamadın sıcak su bile olur iç.
istirahat et.
odayı havalandır ancak üşüyecek kadar değil.
çok kas ağrın varsa parasetamol al.
yorganın altına gir terle.
bir de tabi en önemlisi bunları yaparken sana yardımcı olacak bir kişi olsun yanında; tercihen anne, eş, dost...