bugün

entry'ler (131)

gelmiş geçmiş en iyi oyun serisi

fifa serisi.

maraş urfa antep illerinin ünvanları alınsın

kahramanmaraş'lı olarak hassiktir dediğimdir.

tıraşını sevgilisine yaptıran erkek

kel erkeğin yanları aldırmak için giriştiği eylem.

galatasaray

hasetle tırnak yiyerek takip eden ve her mağlubiyetinde sayfasına kusmuk saçan, avrupa\'dan siktiri yemiş kanat takımı tarafından ağza alınan takım.

grip iken yapılacaklar

direk hamama gidin. mentol odasında ciğerlerinizi ısıtacak kadar derin nefes alın, müteakiben güzel bi masaj ve duş alın. hamamdan çıkınca terinizin üzerinizde kurumaması çok önemli, üzerinizden harareti atarken elemandan soda+limon+ayran karışımını isteyin, yanına da parça limon isteyin, işte bu sipariş sizi resetleyecek iksir olacaktır, sonra isteğe bağlı olarak baharatlı bi paça için, yada ekşili çorba.. sonra hiç vakit kaybetmeden evinize gidin ve yatın..

1 aralık 2013 kasımpaşa galatasaray maçı

1-1 burak attı.

ben bu yazıyı sana yazdım

seni hiç özlemedim, çünkü götün kocaman.

ilk yarısı kasımpaşa'nın 1-0 önde bitirdiği maç. oynanan futbol avrupa'nın hiç bir üst ligi müsabakasında göremeyeceğiniz, o derece kalitesiz ve renksiz. galatasaray'ım ölmüş, "üzerime toprak atan yok mu?" diyor adeta.

türk diye bir ırk yoktur

(bkz: yav megri megri)

galatasaray'ın kazanamayacağı maç, aynı zamanda lige havlu attığını kabullendiği maçtır.

amk: galatasaray'lıyım not.

10 kasım 2013 fenerbahçe galatasaray maçı

imparator fatih terim'e yapılan saygısızlığa fener taraftarınında sahip çıktığı maç. olum adamsınız lan! 6 tane atsanızda mühim değil. bugün metin oktay'la can bartu formasını bi daha değişti. teşekkürler fener.

anlı şanlı fenerin performansı beni hayretler içerisine sokturan maç. abi noldu size hafta içi ezici hikayeler dönüyodu. abi en ölü galatasaray'ı bulmuşsun oynasana, iki atak izleyelim.

her iki takımında berbatları oynadığı, ilk yarı itibariyle topun orta sahaya sıkıştığı maç olmuştur. sözde dünya derbisi izliyoruz amk.

not: gs

sözlük yazarlarının en çok söylediği 5 cümle

garı lazım mı ?
abi garı lazım mı ?
dayı garı lazım mı ? bi ter atıver istersen.
yeğenim kuş ötüyo mu le ?

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

herasmus: seyahat acentesi.

23 ekim 2013 galatasaray fc kopenhag maçı

nedense şikeci yavşakların götünden kan getirten maç.

kopenhag'ın iki oyuncu değişikliğiyle ikinci yarıya başlayan maç.

ağlak şikecilere tırnak yedirten maçtır.

drogbaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 3-0.

sneijder'in gümletmesiyle 2-0 öne geçtiğimiz karşılaşma. lan burak çaprazda gelişine nasıl böyle düzgün vurdu şeklinde kısa süreli şaşkınlıkla yanılmama neden olmuştur.*