bugün

Azıcık uğrasana bir konuda büyük bir yardımın çok iyi olur anksiyetemi olumsuz etkiliyor kurtulmam lazım bundan. Hayatım müko sıfır negatiflik. Gelirsen gerçekten harika olur. Öptüm bb..
Ah benim güzel dostum ahh...Özlüyorum sohbetlerimizi.
Sevimli bir kafir.
Gelirsen yeşillendir oldumu.
bu saatten sonra dönse de bulamaz. Hiç bu kadar aptal yerine konmamıştım teşekkür ederim.

Bir yazar.
Çok ağır şekilde kırarak gitmiş yazardır. Çok çok ağır.

Edit: Çok çok önemsediğim için çok çok önemsediğim şeyleri anlatacaktım güya. Lütfen dön, lütfen.

Edit2: sanırım büyük bir aptallığın içine düşmüşüm. Umursayıp döneceğini de sanmıyorum artık. Hak etmedim bunu.
Günaydın greaw. Hala sabahların sancısıyla, doğan güneşin bile yaramadığı karanlıklarla boğuşuyor musun? günaydın, gün asla aydın olmayacak, duvara astığın gölgeler asla canlanmayacak.

Yazar, yazmayanından, yazdığında yazılmayanından.
Şu herifi bizzat tanıyan varsa Hayrına bir mesaj atsın.
Mrb greaw, nam-ı diğer diğer sahip olduğun nickler. Nerelerdesin? Kim olursan ol yine de gel tm mı? Bekliyoruz seni 2 kişi. En azından kitaplarını. Gel de Ağaçkakan konserine gidek. Onur yürüyüşüne phoebe ile gidilebilir, yani ben. Sadece yürümek için yani.
Sana soylemek istedigim tek bir sey var.

Gel.
bu adamı niye ortadan kaldırdınız?
Kendisine ithaf edilecek son cümle "Zira hak ediyor" Olması gereken yazar. (Yani yazar diyor ki bu cümlenin aşağıda bir yerlerde olması gerekiyordu ama belli sebeplerde ötürü burda oldu.)

Tanrıya birkaç şarkı ithaf ettikten sonra eküride tütüne doymuş bir ciğer diyerek buraya da bırakıyorum. Ölmedim, delirmedim.

https://m.soundcloud.com/agackakan/lmedim-delirmedim
Özledim biliyorsun.

Hadi böğürlenli nemlendirici çekmiştir ellerin dokun şu klavyeye artık.

Yeni yıla da girdik bak, yeni bir sayfa açmak için daha ne bekliyorsun, gel sarılalım, çok tatlı delikanlılar attım databaseime. içimde patlamasalar bari.
Yani şu gece, gerçekten gece. Ve geçmiş gibi şarkılar da gelip geçiyor, sahi yaşadık.

Gidişi methiyeler düzülesi değil belki ama yokluğu tam olarak öyle. Neyse. yazar, yazmıyor artık.
her gördüğümde bana gramsci yi anımsatan nicke sahip yazar.
https://m.youtube.com/wat...klEY&feature=youtu.be
Aaa greawrahdhaninin nick altina entryler giriyorlar.

Umarim seksualitesi tavan yapmis yazaridir.
NEREDESiN SEEEN NEREDESiiiN SEEEN GÖNLÜM HEP SENi ARIYOOOOR NEREDESiiiN SEEEN.

1 YAZAR.
ne denir, ''hoşçakalma''

https://soundcloud.com/ma...cratch-by-dj-guney-ugurlu
sen nickini geride bıraktın zaten bunu da aylarca millete duyurdun e bu neyin kavgası hala anlamadım.

eski nicki üzerinden ilgi toplamaya çalışan safın eski nickiymiş de bilmem neymiş.

bi ağlamadığı kaldı, çocuk bunlar yahu, almayın sözlüğe.

savcılığa verecekmişte bilmem neymiş, olum savcılığa verecek adam gider verir burada savcılığa verecem olum sizi, babama da dicem dövcek seni, zall abime de derim siler görürsünüz! bla bla bla...

gidin kumda oynayın.
Şimdiki ef kalhavi'nin yeni bir kullanıcı tarafından alınmış eski nicki. Baya karışık oldu. Hayır mahlasin ve kitapların resmi olarak sahibi olan bizim bildiğimiz greawraimcalhawi'nin nick değiştirdiğini görünce böyle olacağını tahmin etmiştim zaten. Biri alır bu nicki demiştim ben ve aldı. Hiç hoş değil yani. Ben o nicki ilgili yazarla bütünleştirmisken böyle şeyler olmamaliydi.

Edit: ayrıca sebebi neydi ki ya cillop gibi nicki değiştirmenin ha? soramayayim sormayayim diyorum da lanet olsun neden?
ne varmış? bir dönem o nick'i kullandın diye patentini almadın ya. zaten nick değiştirme ekranında yazar, "değiştirdiğiniz takdirde eski kullanıcı adınızı başkaları alabilir." diye. bunu göze alamadıysan ne diye nick değiştiriyorsun?
şimdi baktım da, garip bir entry ile sözlük alemine adım atmış.*
Hoş gelmiş çaylak yazar. Tertemiz sayfası ile koştursun bakalım.
görsel
Silikti çaylak olmuş yazar.

Demek haksız silik istemek çaylaklık sebebiymiş öğrenmiş olduk.
Çok iyi, çok kaliteli bir insandı. Keşke gitmeseydi.
kendini o denli kadın gibi hissediyordu ki konuşması stili dahi kadın gibiydi... kadınım deseydi sözlükteki her abaza bunu yer ve atlardı bu adama... gaydi maydi ama iyi insandı, kaliteli insandı keşke silik yapıp gitmeseydi....
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar