bugün

entry'ler (68)

sabah ölme isteğiyle uyanmak

Bana Okulu bıraktıran sebeptir.
Sabahları panikle korkuyla uyanınca, 2 saatte kendime zor gelince daha fazla okula gidemedim. Cözümü caresi yok.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

"Duygularıma esir oluyorum seni görünce
insan bin keremi yanıyor bir kere sevince
Ruh bedenden ayrılıyor çekimine girdim
Bir kere daha yandım ama canım gördüğüme sevindim. "

benexol b12

Ultra HD Rüyalar gördüren ve rüyalarda bana hep işkence cektiren Hap.
Dün gece Rüyamda Sevgilim ilyas Yalçıntaş'ı başka bır Kadınla yakalamış, sokakta peşlerinden koşarken de kötürüm kalmış bir Kızı canlandırdım. Uyandıgımda ise hala yürüyemiyormuşum hissine kapılık panik atak oldum.
Hani bu en iyi Antidepresandı? Beni hepten depresyona soktu!

yarım kalan efsane diziler

(bkz: Baba Ocağı)
(bkz: şeref meselesi)

akp olmasa ülke batardı

(bkz: ayakkabı kutusu)

hoşlanılan bayanın chp li olduğunu oğrenmek

Dügün masraflarini, altin parasini, kina nisan vs. her hangi bir parti tarafindan karsilanmadigina göre, pek te önemli olmayan bir durumdur.

sözlük yazarlarının anıları

2 kere geldi basima, karsidan gelen yakisikli bir Adama bakayim derken ceketimin biryere takilmasi ve benim 'hiaamina' diyerekten divara yapismam

kızların abdest bozduran dediği erkek

(bkz: Yılmaz Kunt)

mustafa başer

Akp'nin bir diger kurbanidir. Bu Ülke de adaletin geldigi noktayi gösterir. Avukatlar yerlerde sürünür, savcilar hakimler hapislerde. Maksat akpli ilkokul mezunlarina yer acmak.

erdoğan öldüğünde yapılacaklar

Dügün Helvasi.

çalgıcı karısı binnaz

Sarkici Selim Gülgören'in Ablasidir. Kendisi Hakkin rahmetine kavusmustur yillar önce.

1 60 boyundaki kızın hayattan beklentisi

Allahin yarattigi Boy ile dalga gecmek Insanogluna mi düsmüs? 1.60 boyundaki bir Kadinin / Erkegin, 1.80 boyundaki Insanlardan hicbir farki yoktur. Mizah degil bu yaptiginiz düpe düz terbiyesizlik, acimasizlik. Boyu 1.60 diye ne yapsin yasamasin mi ölsün mü? Anca türkler diline dolar böyle önemsiz dalga gecilmicek seyleri. Bu yüzden bu kadar geriyiz zaten. Shakira, jennifer lopez de 1.55 boyundalar ama ikiside dünya stari cünkü türk degiller. Türk olsalar basarilarindan cok boylari konusulur.

elçin sangu

Cok güzel bir Kiz ama Öyle bir gecer zaman ki ve Kurt Seyitteki güzelligi kalmamis. Kiralik Ask'ta zayiflamis, kasik kadar kalmis surati. Zayifladikca cirkinlesmis. Suan bildigin siska zaten. Biraz kilo alip eski güzelligine kavusmali, güldügünde yanaklaro meydana cikmali.
görsel

bekaret önemlidir diyen erkek

Kendi bekareti bozulmamis erkektir. Zira her petekten bal alirim seklinde yasayan erkeklerin en son agzina almasi gereken kelime 'bekaret'tir.

beyaz show daki olayın bir kurgu olması

Dogan Holding medya ajansi haber ajansi tv sirketi bilmem be boksa, hersey beklenir. Zaten adamin elinin altindaki herkes piyon. Beyazin programi sunmak haricinde bir yetkisi yok ki. Ama o patronundan hersey beklenir.

scream queens

Hayatimda izledigim en igrenc ve sacma dizi. Basrollerin hepsi sirayla öldü nan. Izleyecek oyuncu kalmadi dizide. Nick jonas icin bakayim dedim ilk onu katlettiler. Bir de igrenc ki sormayin. Nasil tuttu bu salak dizi anlamadim.

ölümüne en çok üzülünen dizi karakterleri

Doktorlar Ömer (bkz: Ilhan Mansız)

ben sevgilime hesap vermem diyen kız

Neyin hesabini vermelidir ki? Polis mi sevgilisi?
Güvenmeyen erkek, hesap soran erkek varsin olmasin hayatimda, bana güvenmeyen erkekle hayat gecer mi?

üzüntüden kurtulma yolları

Cok iman eden birisi olmayarak diyorum ki: Namaz. Insanin icini inanilmaz bir huzur kapliyor. En iyi psikoterapi. Tavsiye ederim.

türk müziğine dair iç burkan detaylar

maNga'nin essiz parcasi ''Dursun Zaman''i Medcezir Dizisiyle ilk defa dinlemek. Veya Funda, Gamze gibi sarkicilari taniyip, Yeni Türkü grubunu tanimamak. Ne yazik ki.