bugün

Şüphesiz aklıma ilk gelen sahne monica belucci'nin ölümsüzleştirdiği irreversible filmindeki uzun tecavüz sahnesidir.
göstere göstere ben sapığım diyen bir başlık.
Bu iğrenç sadist eğilimin güzellik içeren en ufak bir noktası yoktur.
iğrenç bir şeyin nesi güzel olabilir ki ? ALLAH ıslah etsin.
Tecavüz sahnesi ve güzel kelimelerini yan yana kullanmak nedir? Tecavüzün güzeli mi olur? Lütfen biraz edep, bu ne iğrenilesi bir başlık ya.
okuyunca kan donduran başliktir.
iğrençsiniz.
masturbasyon saati gelmiş ergenlerin reanime ettiği anketimsidir.
(bkz: iffet)
böyle sözlüğün allah belasını versin.
müstehcen bir anket denemesi. ancak müstehcenlik yönü cinsellikle ilgili olmasından ziyade, tecavüz gibi iğrenç bir şeyi güzel sıfatıyla birarada anmasından kaynaklanıyor. eğer oyunculuk becerisi kastediliyorsa, onu tarif etmenin daha başka şekilleri olabilir. ne olur, tecavüz kelimesi ile güzel kelimesini biraraya getirmeyin!
senin dogumun olabilir.
(bkz: dönüş yok)
(bkz: irreversible)
Tecavüz güzel bir şey mi ki sahnesi güzel olsun?
anasol - m hükümeti zamanında çekilmiş sahnelerdir .bir millete toplu tecavüz .
tecavüz sahnesinin güzeli olmaz en çirkinlerinden biri başrolünü nejat işler' in oynadığı barda filmiydi.
tecavüzün güzelinin olmayacağını unutanların sahneleridir.
görsel
budur.

görsel

adamlar sektörün karizmasına tecavüz etti.
Tayyip ve Türkiye ilişkisi.
yesilcam efsane oyuncularinin ; nuri alco, aydemir akbas, coskun, mujde ar, banu alkan,hulya avsar ve digerlerinin'' oldugu 70-80 yillari meshur olan sahnelerdir.dedem koy odasin da yanan ''bahar'' sigarasi ile cok izlemistir bu sahneleri.
ibretlik tecavüzler şerefsizim. Şu an mum gibi aydınlandım.
(bkz: etuuu salih ve kutsal bacı) takke

Büdüt: nere kaçtınız gtüne kodukkarım. Bu üçüncü entariydi. Ne zaman bir oldu.
ipnesiniz mk. Ahaha.
fenerbahçe nin 6- 0 kırmızılı bir takımı yenmesi.
irrèversible filmindeki yarım saatlik tecavüz sahnesi, arada yastık yokmuydu diye sorgulatıyor izleyene.
Güzel başlıkltır efendim.
En yaratıcı olan : iffet....