bugün

(bkz: Srpski film)i izleyenler bilir.
hayırlı kusmalar arkadaşlar! tecavüz denilen insanlık suçuna dair emareleri görmekten zevk alan çok ciddi şekilde toplum zararlısıdır ve ağır ruh hastasıdır ! bu sefer kusturdun !
(bkz: iffet)
(bkz: Cemil yapma cemil)
Bence tecavuz sahneleri normal sevisme sahnelerinden daha cekicidir.
Hele bir de kadını arada bir dövüyorsa
Amma siddet yanlısıyım nasıl bir fanteziye sahibim bilmiyorum.
(bkz: feminizm hümanizm falan işte) (bkz: huhuuu kızlar bana versenize)

evet efendim iğrendirenlerdir.
'üşenmedin mi be adam?' diye sormadan edemeyeceğim.
arka sıradakiler, zehra nın tecavüz sahnesi.
pelin akil in yine klasını konuşturduğu yer. çok beğeniyorum o hatunu ya.
bu Entryi okursa selamlar pelinciiğim.
(bkz: irreversible) filminde (bkz: monica Bellucci) ile Çekilen 9 dakikalık sahnedir. Öyle ki o sahnede kesme işlemi yapmamıştır (bkz: gaspar noe) kendim için güzel falan diye nitelemek Hoşuma gitmese de, sinema tarihi açısından Çokça eleştiri almış ve yönetmen bu duruma, bundan haz duymak büyük bir aptallıktır diye Açıklık getirmiştir.
nasıl bi sapıksınız oglum siz.
(bkz: ripherup)
şimdiye kadar güzelliği hiç dikkatimi cezbetmeyen sahneler.
buna rağmen (bkz: irreversible) filmindeki o uzunnn sahnenin etkileyici olduğunu söyleyebilirim.
sıra dışı bir film izlemek isteyenlere bu filmi tavsiye edebilirim.
irreversible'da monica Bellucci'nin altgeçitte uğradığıdır.
Sekizinci golün atıldığı an.
en güzel tecavüz sahnesi nedir amk. sanki normal ve olağan birşeymiş gibi. en gerçekci olabilir mesela.
Kafayı araba camına sıkıştıran cemil <3. (bkz: iffet)
tecavüzün güzeli mi olur!

şu an sözlüğe tecavüz ediyorsunuz! o bile iğrenç bir şey.

ayranla kafayı bulan, kafası kıyak nesil bu olsa gerek.
tecavüzün iğrençliğini vurgulamak yerine "güzel" demek sözlüğe hangi amaçla girildiğinin kanıtıdır. burasının bir xhamsterdan pek farkı kalmadı. hadin sağlıcakla kalın dahada davosa gelmem.
6 Ayda bir emekliye %2 zam yapan devlet,emekli birlikteliği.
En gerçekçi tecavüz sahnesi desen hadi derdim de, bilinçli bir şekilde teavüz be Güzeli birlikte kullandıysan.. Saf kansın demekki.
Rte balkon konuşması.
Güzelden kasıt gerçekçi/irrite edici demekse mezarına tüküreceğim başarılıdır. Bakmamak için gözlerini kapar insan. Güzelin sözlük anlamını tecavüz için kullanacak normal bir insanın varlığına inanmak istemiyorum açıkçası.
En yaratıcı olan : iffet....
Güzel başlıkltır efendim.
irrèversible filmindeki yarım saatlik tecavüz sahnesi, arada yastık yokmuydu diye sorgulatıyor izleyene.