bugün

https://www.hurriyet.com....nde-one-cikanlar-42091236
Gelinlik ve düğün olayının bu kadar abartılmasını hala anlamış değilim. Samimi sevdiklerinle eğlenebileceğin bir düğün yapmak yerine neden sırf insanları memnun etmek için kasıntı ve keyif almayacağın bir düğün yapmak ister ki insan?
Eminim sana daha çok yakışacak. Her şey gönlünce olsun.
Hayırlı olsun ayakkabının altına nazmiye yazar mısın lütfen.
Tercihimi bu gelinlikten yana kullandım. Ufak tefek birkaç rütuştan sonra carşamba elimde olacak. Fikrini söyleyen uludağ sözlük arkadaşlarına teşekkür ederim.
Edit: iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Ayakabımın altına evlenmek isteyenlerin nicklerini yazarım.

görsel
bakire kızlara yakışan günümüz kızlarının çoğunun 5 10 ilişki yaşadıktan sonra giydiği utanmadan kırmızı kurdele taktıkları düğünün en anlamlı giyeceğidir. bununda ağzına sıçıp bıraktılar.
Ben bunu satın almak için mi gecenin bu saati yalnız ve tek başıma ders çalışıyorum.
bazı modelleri gerçekten inanılmaz güzel oluyor.
görsel
görsel
1 ve 6 çok güzelmiş keske ben de evlensem.
Giymeyi asla düşünmediğim gelin giysisi.

Modellerin hepsi güzel ama 4 numara bi harika. kol detayları gelinliğe ayrı bir zerafet katmış.
3 saat giymek için binlerce lira verilen gelin elbisesi. 3 ve 6 hoşmuş.
Gelin giysisi.

Kesinlikle 6 numero!
Asil, sade, şatafattan uzak ama çarpıcı.
Greek tarzı.
Sırtı da, göğüs kısmı da çok makul ve hoş...
asil soru, sen o resimdeki hatunlara ne kadar benziyorsun. Bunlara cuval giydirsen yakisir.
Gelinliği giydi ama damat ben değildim ne yazık ki.omur boyu mutluluklar diliyorum.
5 NUMARA NAZMiYEYE ÇOK YAKIŞIR.
ayy çok güzeller senin seçtiklerin.
ben özellikle 1 ve 7 yi beğendim.

ed: imha.
Ne yapıyorsunuz le burda kız kıza gelinlik mi şeçiyorsunuz tek tavsiyem sonuncuyu kesinlikle alma göruyoruz düğünün yarısı göğüs dekoltesini yukarı çekiştirmeyle geçiyor en iyisi askılı al.
Daha çok doğu ülkelerinde anlamı olan. Batılı ülkelerin çok da değer vermediği şeydir.
doğrusu kişinin kendine yakıştırdığını ve hayalinde olanı giymesi, anket yapıp doğruyu bulması değil.
1. Guzelmis. Ben damat var mi yok mu sormuyorum. En kötü alır evde giyeriz ne olcak.
Her genç kızın hayalidir. Hepsi güzel de göğüs dekoltesi fazla gibi sanki. Yine de tercih sizin tabi. En sondaki de güzel. Allah hayırlı uğurlu etsin.
ayyy çok güzeeelll.

2 numara. 3 de iyi de kol detayını beğenmedim.

EDiT: KAYNANANIN TAVSiYESi ÇOK DEMODE AYRICA BÜTÜN MEiNTOLAR ORTADA.
Kabarık olmayan, düz modeller tercihim genelde. Aklımda birkaç model var. Sizinle paylaşmak istedim. Sizce hangisi??
Edit: Gün sonunda bu entry silinecektir. 3 temmuz dügün tarihim.
1.(img:#2162045)
2.(img:#2162046)
3.(img:#2162047)
4.(img:#2162048)
5.(img:#2162049)
6.(img:#2162050)
7.(img:#2162051)
Bu da kayınvalidemin tercihi
(img:#2162052)
guns and roses-november raşşaslkjşlka şaka şaka. tek gece için insanların dünya kadar para bayıldığı saçma bir abiyedir kendisi. ben evlenirken ne mi giydim trendyoldan 20 liraya beyaz bir elbise sipariş etmiştim o geldi onu giydim. 15 lira da terziye verdim etti mi sana 35. bence 3-5 saat için yeterli bir rakam. gelinliğe vermem gereken parayı alkole hoodielere ve spor ayakkabılara veriyorum ben her ay. tek gece için kredi çekip saçma kabarık bir beyaz elbiseyle yapacağınız görgüsüzlük size kalsın.
guns and roses ın november rain klibi diyenlerin ağzına vurasım geliyor artık. tamam ilk başlarda benim de çok hoşuma gitmişti. ama farkettim ki herkesin hoşuna gitmiş zaten. farkedin artık şunu.
görsel

Biraz açığı daha iyi gibi. Serbesti şart.