bugün

Seni aldatsam Napardin?

Diye sormak istedigim insan.
(bkz: aynı bokun laciverti)
Gelmesindir, istemezdir.
Tribimi de yaptim, icim rahat.*
gel artık geliyorsan dediğimdir.
Gel artık lan gel . Ne olursan ol yine gel.
Gelirken ekmek al .
söz, aldatmayacağım.
hakkında şimdiden doğmamış çocuğa mektup misali yorum yapılmaması gerekendir. yarına çıkacağımızın garantisi yok dostum. gelecekteki sevgili de neymiş.*
sen de gideceksen gelme kuzum ya.
'o kadar hayalini kurdum verdirtmeden bu dünyadan gitmem ' dedirten hayal ürünü.
su anda kalbinizde olan sevgilidir.
Bitecekse gelme, ciddi düşünmüyorsan konuşmayalım bile, beyin gücüm ile sana sinyal gönderiyorum bırakacaksan gelme canısı gelme ilgi göstermeyeceksen, ben herşeyi yapmaya hazırken beni yorayacaksan gelme pleaseeee
gel vefasiz gel insafsiz cagirmazdim acil olmasa.
eski sevgilime benze tamam mı? onun gibi sarıl, öp, kucakla aynen öyle bak bana. göğsünde uyurken yanaklarımı sev onun yaptığı gibi, olur mu? her ihtiyacım olduğunda yanımda ol, bir derdim olduğunda ses tonumdan anla, seni özlememe fırsat bile verme zira özlemekten nefret ediyorum. ayda birer kere sinemaya, tiyatroya, konsere, hiç gitmediğimiz bir yere yemeğe, kahvaltıya, günübirlik gezilere gidelim. sen benim hep aklımda olucaksın o yüzden sakın ihmal etme, hep ilgi göster bana. işteyken öğle aralarında ara, konuşalım. akşam yatmadan önce sesini duyayım, son duyduğum ses seninki olsun.

arada bir kavga edelim, bir iki gün konuşmayalım ama sonra dayanamayıp barışalım. beni hayatının merkezine koyma ama bensiz de yapama.

yaz-kış çok üşürüm ben, sen öyle bir ısıt ki içimi her mevsim baharım olsun.
Yoldaki manitadir epi topu aynidir yuz olcumleri sadece kokusu farklidir.
Gelmeyecek sevgiliyi beklemek inan ölüm gibi bestesini akıllara getirmiştir.
tam bir muammadır. evet. aşk hayatım o kadar çökük, o kadar harap ve bitap seviyede dostlar.
senden önce kimi öptüysem ben senin yüzünden...
sarı saçlı olsan,
normal boylu olsan.
kırmızı oje sürsen.
saçını küt kestirsen.
uzun parmaklı olsan.
beyaz tenli olsan.
muhtemelen gelmeyecek olandır. (bkz: gidişat onu gösteriyor)
şimdi bir yerlerdesin, birileriyle gülüyorsun belki, güldürüyorsun, dünyanın herhangibi bir yerindesin belki yakınlarda bir yer, belki uzak. aynı dili mi konuşuyoruz, çok muallak. ortak dil ingilizcede mi buluşacağız yoksa seninle. bunların hiç bir önemi yok. zamanı geldiğinde hoşgeleceksin.
yakışıklı uzun saçlı romantik komik içtenlikle seven bi erkek sevgili olsaaaa...
Yoluna yordamına su dökeyim yeter artık dedirten kimsedir.
öyle bir tut ki elimi sende hiç bırakmayacaksın sanayım sonra sende sktir git şaşırtma beni iyi mi !
Beni gecmisimle yargilayacaksan hic gelme.