bugün

insanlar bana mesaj atsın da ben de garip garip cevaplar vereyimdir tabi ki.
3 saat boyunca anime izlemiştir ve artık sıkılmış, kafa dağıtmak için sözlükte takılmaktadır.
Uyuyup uyanmıstir. Namazı bekliyor olabilir. Size ne?diyordur.
uykusu gelmemiştir? bunda ne var anlamıyorum.
Gece 4 te sözlükte takılan kızın asıl amacını arayan yazarların amacından daha iyi bir amaçtır.
bu saatte burada takılan erkekle aynı amaçtır. can sıkıntısı.
bobreginde ikamet eden taslarlarin verdigi acıyla ugrasiyordur. başka bir amacı yoktur.
amacı yoktur, canı sıkılıyordur. erkekler nasıl bir cevap bekliyor anlamıyorum, kadının her hareketinden anlam çıkarmaya ne gerek var. bir türlü bitiremediniz sanki erkekleri ''normal'' insan, kadınları ise başka bir türmüş gibi görmeyi.
uludağsözlükte takılacak kadar midesi sağlam olan kıza saygı duymak gerekir dedirtir, amacı sorgulanmamalı.
fuckbuddysi uyuyunca onun gün içinde girdiği entryleri okumaktır. belki bir mısrasında geçerim diye düşünmektir. aslında saplantı yapmaya başladım farkındayım da engel olamıyorum kendime.
abazalık ve mallık adama her şeyden sapıklık çıkarttırır. bu başlık bunun en güzel örneğidir.
Nefes de almayalim.
Herhangi bir amacı olmasına gerek olmayan kızdır. Her şeyden de bir anlam çıkarmayın dedirtir.
kız diyor yalnız. kadın demiyor. yani eşittir bakire diyor. yoksa ben mi fesatım * tabii ki hayır. lafzi yorumluyorum. gerçi türkçe bilmeyen adamlar şimdi çıkıp beni suçlayacaklar ya neyse.
midesi ağrıyor. bi yandan ağlarken bi yandan ağrısını biraz olsun unutmak için sözlükte dolanıyor.
Yobazlara dert olmuş amaçtır. Geberin meraktan ibneler.
güldürmüştür.

(bkz: kızdı çilek)
çirkindir.
all the time.
sabahlamaktır. Onla birlikte sabahlayacak birçok sözlük beyi mevcuttur.
Hadi imece usulü :
Vur-...
Amaç değil uyuyamama probleminin sonucu olabilir.
hala anlaşılmamış amaçtır.
Sizene amk.
ruh hastası olduğu için saçma sapan entryler girmektir.
Tek nedeni uyuyamamaktır, art niyet arıyorsunuz ekşi sözlüğe giriş yapınız.