bugün

entry'ler (319)

yazarların oğulları olursa koyacakları isimler

metin, ali, feyyaz.

tek başına yaşayan erkek

sözlükte bir kişiydi onunla da ben yaşıyorum.

patatesin kilosu olmuş 5 lira ama kriz yok

5 liraya bir kilo patates alabildiğine sevinmelisin. susam da bir tarım ürünü ama 5 liraya bir avuç kadar veriyorlar.

sevgili bulunca yapılacak şeyler

şu an fuckbuddy olduğum kişi sevgilim olsa mutlu olurdum. sadece işin içine duygular da gireceği için. yoksa sevişmek sarılmak öpüşmek bunlar sevgili olmadan da elde edilebiliyor.

sözlük kadınları neden bu kadar çirkin

kediyle ciğer, ciğerle mundar ilişkilerini anladığın vakit bu sorunun cevabını da bulacaksın. meditasyona devam.

patronum

heyecanlanınca idrarını tutamayan kişi. etek giymesinin sebebi bu. bacaklarından ılık ılık süzülmesini de seviyor olabilir. biri kadın pedinin sadece adetliyken kullanıldığına inandırmış sanırım.

çalışan insan ile fahişelerin arasında fark yoktur

fahişeler piç doğurur, çalışanlar ise paraya kıyıp fahişeye gider. biri doğuran diğeri doğurtan. arada fark yok diyen domalsın.

sözlük genelev olsaydı

fahişelerinden biri ben olurdum. sonuçta genelevde bulunan her kadın fahişedir.

teoman

ölmeden önce sevişilmesi gereken kişi. boşandı da sonunda.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

az kafam dağılsın. benim.

sevmek vs sevilmek

sevişmek. iki tarafta ister çünkü. her an duygusal olamıyor insan sonuçta.

sevdiğini belli etmeyen erkekler

gıcık olduğum durumdur. ne adam akıllı yakın durabiliyorsun ne uzaklaşabiliyorsun. çekip kenara derdin ne diye sorası geliyor insanın.

sevgilisiz gidilmesi gereken yerler

kuaför. içeri almıyorlar zaten bari kalabalık etmesin kapı önünde.

evde sütyensiz gezmek

arada bir yaptığımdır. daha rahat ediyorum.

system of a down

bundan seneler seneler önceydi. oturduğum semt ufak bir yer olduğundan her yerde sigara içemiyordum. ben de mahalledeki inşaata amelelere yakalanmadan girip sigara içmeye başladım. derken bir de ne göreyim amelenin biri çocuklardan birine çakıyor. o günden beri psikolojim bozuk. *

bir kızın sevgilisi olup olmadığını anlama yolları

sorun gitsin. sizi beğensiyse varsa da yoktur, beğenmediyse yoksa da vardır.

ben bu yazıyı alttaki yazara yazdım

sarhoş olmadığım sürece üstte olmam biliyorsun.

uludağ sözlük kızları erkek düşürüyor kampanyası

darısı düşüremeyenlerin başına.

kızların bayıldığı erkek jestleri

üşüdüğümde ceketini/paltosunu çıkartıp giydirmesi. klasik ama favori olan bu. *

uyuşturucu bir kezle kalır mı sorunu

denediği uyuşturucuya göre değişir.

eroin ise bir kezle kalmaz çoğu zaman ve rehabilitasyon süreci çok uzun ve sancılı oluyor. kokain bir kezle kalabilir ama ortam sayesinde denendiyse o ortam sürekli oluşur zaten. onun harici bonzai tek seferde öldürebilir ayarlayamazsan. geri kalan herşey bünye meselesi.