bugün

bir mal beyanıdır. o zaman futbola da spor demeyelim. her meslekte gaylar vardır.

aynen coni.

http://www.sporx.com/iste...utbolcular-SXHBQ473251SXQ
Gaylikle ne alakasi var...bulucak baska ornek mi bulamadin tirrek.
body building'e özellikle gayler gidiyor zaten.

aldıkları ilaçlardan, takviyelerden vs. olsa gerek gay olmayanlar da ilerde gayleşiyor.

enteresan.

yada o kadar uğraşa rağmen "karı bulamıyorlar" ve birbirlerini sikiyorlar.
görsel

Kollari 15 cm solucan erkek, Kiskanc yazar beyanidir.
Bastan sona ayrımcılık iceren cirkin çok çirkin başlık. Bazi insanlarin insanlari neden kabul edemedigini ayırmaya çalıştığını anlamıyorum. Lezbiyenlik gaylik biseksuellik ve daha bir cogu insanin cinsel kimligidir. Escinsellik sporda egitimde sanatta bir eksiklik yaratmaz fakat bu insanlara düsman olan insanların beyin yapıları bu saydıklarımın hepsinde büyük eksiklikler olusturur.
ee sporu zaten isteyen herkes yapabilir gaylerle ne alakası var?
beyni olmayanların bile sözlükte başlık açabilmesinin yanında devede kulaktır.
spor, "belli kurallara ve tekniklere uyularak yapılan, bedensel gelişmeye yararlı, eğlenmek ve yarışmak amacı da bulunan beden hareketlerinin tümünün ortak adı."

bu spor tanımını baz alırsak , vücut geliştirme bir spordur türüdür. Konu kilit dağılabilirsiniz.
açmayın, ereksiyon problemi.
Ya bu ne tanrı aşkına

Fitnesstaki dostlarım da bende seni yerle yeksan edebilecek bir erkekliğe sahip bunu bilmelisin

Eringeç Tembeller neymiş kız bakacak seks yapacak diye yapıyormuşuz, eşcinseller de yapabiliyomuş.

Yapamadığınız gerçekleştiremediğiniz olaylar için pislik atma karalama gibi özellikleriniz var karaktersiz tembel ahmaklar.

Sen evde oturup göbek büyütürken benim bench presste canım çıksın

Sen evde oturup tatlıları gömerken ben sadece bir muzla bir tabak pilavla günümü atlatırken.

Sen şimdi bu sporu yapanlara erkekliği azalan geylerin yaptığı sporu yapanlar derken

"Gaylerin en azından bir gaye peşinde olduğunu senin gereksiz boş bir paçavra olduğunu buradan çıkarabiliriz."

Ancak belirtmeliyim ki bu sporu doğal ve dengeli beslenen ve fazlasına kaçmadan toz,creatin vs. ek gıdalar kullanarak yapan insanların sperm ve testesron kalitesinin spor yapmayan bireylere göre daha çok salgılanıp daha kaliteli olduğu bilimsel araştırmalar sonucu kanıtlanmıştır.

Ve belirtmeliyim ki Tüm sporların atasıdır (bkz: fitness).
salonlara gidip, protein tozuna abanıp ya da iğne vurdurup hayvan gibi kiloların altına girerek öküz gibi bir vücut yapmak çok net söylüyorum spor değildir.

en güzeli çok fazla ağırlık altına girmeden, tekrar sayısı arttırılarak yapılan antrenmandır.

anatomik yapısı dışına çıkan kas mutlaka eski haline geri döner, ama parçalanmış ve direnç kazanmış bir kas sizi ömür boyu sağlıklı bir şekilde götürebilir.
Gayler bile ne ? Onlar tek bacaklı varlık mı insan değil mi ? Onlar erkek vücudunda ve gücünde yaratılmadı mı ? Entry i okumaya bile gerek yok sevmezsin ama böylede hakaret edemezsin.
gayler insan değil midir ? şu seksistler ve homofobikler kadar nefret ettiğim diğer bir kitle yok.
ben güreş ten şüpheleniyorum. sakat bir şey.
Gaylar insan değil mi neden spor yapamasın anlamadım?