bugün

en güçlü i doser uyuşturusu.
yunan mitolojisinde cehennemin kapısı.
zira hades hem cehennem tanrısı hem de yeraltındaki cehennem ülkesinin adı...
son 10 dakikası fena olan fena i doser uyuşturucudur. dün gece ne irkildim lan öyle.
şu sıralar çok fena sardığım, denemek için can attığım ama bir yandan da tırstığım meret.

nasıldır ki bu tam olarak? var mı bilen?
denemeye cesaret edemediğim uyuşturucudur.
etkisini göremediğim ses frekansları bütünü. dinlerken uyuyakalmışım, sesin bir anda tizleşmesiyle beraber sıçrayarak uyandım. hepsini dinlemediğimden mi bilmiyorum ama etkilenmek istiyorum. 200 dolarmış, hakkını versinler.

ben netten indirdim tabi. yolla diyene yolluyorum.
I doser diye bilinen ses frekanslarindan biri. Korku ve gerginlige sebep olur. Henuz bir etkilerini goremedim ama gordugunu siddetle iddia eden yakin bir arkadasim var. Denenirken kesinlikle uyumamak gerekiyor sadece beyni bosaltip frekansin sizi ele gecirmesini saglamaniz gerekiyor. Herseyden once inanmak gerekiyor tabi *
az once denedigim i-doser uyusturucusu. ise yaramadi diyebilirim. sadece supurge sesi dinledim. yalniz son dakikalara dogru bi anda ses yukselince hafif bi tirsma oluyo ama o kadar.
bu gece deneyeceğim I-doser dozudur kendisi, umarım 200 $ dolar'ın hakkını verir. Tabi 200 $ dolar vermedim netten indirdim ama piyasada o fiyata satılıyormuş.
en sağlam sanal uyuşturucu.

-hamileler
-yaşlılar
-çocuklar
-fizyolojik ya da psikolojik rahatsızlıkları bulunan kimseler denememelidir.

https://www.youtube.com/watch?v=wRCMLSp9XGY
uplanmasıyla beni mutlu etmiş başlık.

Tamamını hiçbir zaman dinleyemedim. Bu gece uyumadan önce dinlesem mi kararsız kaldım. Beynimi gıdıklıyor böyle.. Uuuiiif.