bugün

görsel
şampiyon olmuş takım.
2022-2023 erden timur&dursun özbek&okan buruk ağlama ve sızlama sezonu şampiyonu olmuş takımdır.

lig bitti bakalım şu "sezon bitince açıklayacağız" dedikleri mühim belgeleri, ses kayıtlarını, görüntüleri ne zaman paylaşacaklar. inşallah reis gibi cuma yayınlayacağız deyip de üstünden 32 sene geçirmezler..
Osurta osurta sampiyon olmus takım.

Logosunda yıldızımsı olan takimlar da elim ayında sampiyonluk şarkıları söyledikleriyle kaldı.
Türkiye’ nin en çok profesyonel lig şampiyonluğu kazanmış olan en başarılı spor kulübü.
15 maçlık galibiyet serisi ile lig rekoru.
7-0'lık başakşehir deplasman galibiyeti.
3-0'lık fenerbahçe deplasman galibiyeti.
+50 averaj.
derbileri boş geçmeyen icardi.
asist kralı kerem aktürkoğlu.

son yıllarda görülmüş en dominant en net şampiyonluklardan birini almış türkiye'nin en büyük futbol takımı.
fenerliyim ama okan buruk u tutuyorum.
türk futbolunun geleceğidir, okan buruk.
takim tutmuyorum da gordugumu soyliiim.

ulan fener yillar sonra o sene bu sene mi dedi... o sene de gassarayin prime bir yilina denk geldi.
Türkiye cumhuriyetinin 100. Yılında rakiplerini paramparça ederek şampiyon olmus takımımız.

Boşuna demiyoruz türkiyedir galatasaray.
Şehrimin takımıyla karşı karşıya geldiğinde bile, şehrim yerine desteklediğimdir. Şansı ve şanı hep bol olsun.
çocukluk aşkım, türkiye cumhuriyeti devleti'nden sonraki en büyük bağlılığım..
tutkum, arzum..

türkiye'nin en büyüğü 23. kez şampiyon, eze eze..
galatasaray'da farklı bir ruh, farklı bir kültür var.. bir futbol takımından çok daha fazlası.

cumhuriyet'in 100'ü.. <3
laik cumhuriyetin kalesi..
Ertem Şener: 3 içerde 3 dışarda, al sana 6 dedi resmen Galatasaray.
bir gece kutladık bitti. artık aklımızda avrupa var. nasıl bir kadro kurarsak avrupa' da başarılı olacağımızı sorgulamak var. kante gelir mi gelmez mi ihtimaliyle heyecanlanmak var.
cidden büyük kulüpsün galatasaray.
Bu Ülkede kürtlere ayrımcılık yapılmadığının kanıtı olan takımdır. Aksi olsaydı en fazla lig şampiyonu olabilir miydi.
galatasaraylı kumbara alacaktım ama 35 tlydi. şimdi 10 tllik kumbara alıp 25 tlyi de kumbaranın içine atmak daha mantıklı geldi. nasıl olsa kesilecek o metal kumbara. gösterişin alemi ne?
Şimdi de joao felix’ i gündemine almış, türkiye’ nin en büyük spor kulübü. Geçen sezon gelenlerden sonra insan “ olmaz “ diyemiyor.
Kıskanç rakip takım taraftarlarının kulüpleri ulaşamayınca gerçek dışı ithamlarla saldırdığı büyük kulüp. Zerre aldırış etmiyoruz arkadaşlar. Samimi değiller çünkü.
Yaklaşık 2 yaşında iken Bir yırtık peluş aslanla hayatıma girmiş, şu köhne hayatımda beni bir kez olsun boynumu eğdirmemiş. Elimde kalan tek varlığım olan görece futbol takımı.
Sanırım 2010'dan bu yana ligdeki baskınlığının sebeplerinden biri yeni stadyumu.

2005-2010 arasını hatırlıyorum, 17 bin kapasiteli Ali Sami yen stadyumu dönemi.
Fenerbahçe derbilerde biraz daha baskındı. Ve lig şampiyonluklarında dengeli bir durum vardı.

Galatasaray başkanları sık sık yeni stadyumun şart olduğunu, zorunluluk olduğunu dile getiriyorlardı.

53 bin kapasiteli Türk Telekom arena'nın kullanıma açılmasıyla birlikte sanırım Galatasaray'ın geliri de gözle görülür oranda arttı.
Türk Telekom arena'nın açılmasıyla birlikte Galatasaray yeniden Süper lig'de ağırlığını, baskınlığını ezici şekilde herkese kabul ettirdi.
şampiyona selam durun!

görsel
görsel
görsel
her gece kalbimde sanrılar ayırt edemiyorum geceyi gündüzü...
'' transferler kampa yetişecek '' sözünde ve icardi, rashica' nın durumları konusunda şu sıralar endişe uyandıran kulüp. eksik kadrolarla çıktığımız son avrupa maceraları hiç istediğimiz gibi sonuçlanmamıştı. hatırlatmak isterim.
ilk iki elemeyi bir şekilde hallederiz çift maç usulu olduğu için.

icardi işi ağustos ayından önce çözülmez.
geçen sezon fenerbahçe' ye içeride dışarıda toplamda 6 gol atıp şampiyon olmuş asil kulüp.