bugün

Şampiyondur.
https://www.youtube.com/watch?v=cUAj0OMth3M
Türkiye'de futbolun lokomotifi olan kulüp, köklü camia.
Şampiyon.
Şampiyon.
Taraftarını mutlu eden en büyük Türk spor kulübüdür.
Bu gece Arkasından koşan fenerbahçe'ye tam olarak bu hareketi yapmıştır.

görsel
Penaltılarında pozisyonun söz konusu olduğu kulüp. Yani müdahale var ve ceza sahası dışında değil… rahatım.
görsel
Çok seviyorum, aşkım benim.
her daim fenere ve beşiktaş'a uzun menzilli boru döşeyen takım olarak bilinir. evet...
Hakan Çalhanoğlu: Kendimi Galatasaray’da oynarken hayal etmiyorum. Yüksek seviyede oynamayı seviyorum. Umarım Türkiye liginde son bir ayda olanlardan daha iyi şeyler yapılır.
görsel
Entry nick uyumu dedikleri bu olsa gerek.
Aristokrat takım.
Türkiye Cumhuriyeti değerlerine fazlasıyla sahip çıkar orası ayrı ancak kendi içerisinde aristokrat bir yapıya sahiptir.

Galatasaray liseli olmayan birisi takıma ne kadar fayda sağlarsa sağlasın, ilk büyük başarısızlıkta acımadan gönderilir.
Sebebi budur.

Kurumsal bir geleneğe sahip olduğu için, bir ismin senelerce süren başarısızlıklarına göz yummazlar.

Bugün aidatını yatırın, hemen her kulübe üye olabilirsiniz.
Ama biri hariç, Galatasaray.

Sanırım galatasaray'ı elitist ve başarılı kılan şeyde budur.
Kemik bir kitlesi olduğu için Popülist dalgalanmalar takımı etkilemiyor.
istatistiklere göre gaylerin en çok desteklediği takım.
fenerliler umudu basketbolda voleybolda arıyor. yazık be...
aleyhine gelişen her hakem hatasında ligden çekilmeyi düşünmeyen asil kulüp. bu da bizim farkımız olsun.
fenerbahçenin 40 sayı fark atarak elediği takımımısı.

görsel
transferlerin %80'i fiyasko çıkmasına rağmen lider takım.
Aleyhine çok hakem hatası yapılmış ama asla ligden çekilmeyi ya da lig değiştirmeyi düşünmemiş kulüp. O farklılık da bize yakışır zaten.
Şereftir seni sevmek.
montajlı sahte kayıtlarla karalanmak istenmiş türkiye'nin onurlu şerefli tek kulübü. neyse ki kayıtların gerçek halleri yayınlandı ki, ortalık galatasaray çok rererörö diye gezen tescilli şikeci, hakemlerle 2. sırada kalabilen takımın taraftarı öküzler sustu.
Elle gol atan, kale çizgisinden smaçla top çıkartan, olmayan pozisyonda ve ceza sahası dışında penaltı kazanan takımların ve juventus, marsilya gibi şike soruşturması geçirmiş kulüplerin taraftarlarının eleştirmesi talihsiz ve komik olan, türkiye’ nin en büyük spor kulübü.
Bizim de aleyhimize bir sürü hakem hatası yapıldı ama ne her hafta şikayet ettik ne de ligden çekilmeyi, lig değiştirmeyi düşündük. Bu da bizim farkımız zaten…
her sene kurduğu güçlü tff ve hakem kadrolarıyla ve güçlü manüplasyon lobisi sayesinde sadece ülkemizde başarıdan başarıyla koşan futbol takımı. ha bir de su topu takımları çok başarılıdır, onda da ezeli rakipleri o branşta faaliyet göstermemektedir. diğer branşlarda esameleri okunmaz.