bugün

http://mentalfutbol.blogs.../2010/09/ah-4-3-3-ah.html
yıllar önce kendisini kanıtlamıştır. ne kadar büyük olduğunu göstermiştir. nasılki real madrid ispanyanın, manchester united ingilterenin, bayern münih almanyanın, milan italyanın futbol sembolüyse galatasaray türkiyenin futbol sembolüdür. diğer takımlar gibi bir süre önce hem ülkesinde hem ülke dışında kendisinin en iyi olduğunu kanıtlamış ve bu ünvanı kaybetmemiştir. her zaman iyi olması beklenemez. her takımın kötü bir dönemi vardır. yeterki asaletinden bir şey kaybetmesin. duruşu bozulmasın. galatasarayın asaleti de duruşu da yerindedir. real madrid ve milan nasıl ki son yıllarda yerinde sayıyorsa galatasarayda bir süredir yerinde sayıyor. bu günler yakında bitecek yeğen. rahat ol.
galatasaray'ımız facebook'ta birinciymiş. lan tamam da başarımız yok lan uzun zamandır, s.kerim facebook birinciliğini. bir de sanki herkes facebook'a üye olup da kendi takımını beğenmek zorunda mı? man. utd sadece japonya'da bile sattığı formalarla bizi satın alır aq. ölümüne galatasaraylıyım ama bu haber, ezikliğin ötesinde birşey değil. galatasaraylı kardeşlerim bu tür haberlere sevinmesin. yakışmaz bize. biz başarılarımızla, bilemedin takımımızın ruhuyla mutlu oluruz. yani en son öyleydi.
bu sezon sonunda ligdeki sıralamasının 2-5 olacağını düşündüğüm takımım. eğer olur da şampiyon olabilirse geçen sene bursaspor'un yaptığı devrimden daha büyük bir başarıya imza atacaklardır.
kötü oyunla galibiyet alma becerisini böyle geliştirmeye devam ederse, şampiyon olması hiç şaşırtıcı olmayacak takımım.
(bkz: #9441796)
fenerbahçemizin tek rakibidir.
bokada batsak çamurada saplansak, (bkz: krallar büyük oynar)diğerleri gelip geçer ama türkiye nin en büyük 2 kulübü asla yıkılmazlar.
hem kendi takımım, hemde gs nin bir an önce toparlanması dileğiyle.
mustafa sarp-ayhan-barış üçlüsünden en fazla birine tahamül edebildiğim takımım. eğer bunlardan ikisi ilk onbirde ise izlemiyorum maçı.
öğrencilere futbol maçı biletlerinde indirim yapmasını istediğim klübüm. ben takımımı evden değil direk stattan desteklemek isterim ancak her hafta bir bilete 30 lira veremem agalar. öğrencilere bir indirim uygulamasına gidilmeli. ki zaten bonus cardlı vip müşterileriniz size para katıyor.

galatasaray sadece zenginlerin klübü olma yolunda ilerler ise fenalara gelir.

ekstra: niçin sadece futbol diye soranlara, basketbol biletleri devlet tiyatrosu bileti ayarında?
türkiyenin en fazla taraftarını bünyesinde bulunduran ayrıca türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en iyi yabancı futbolcusunun (bkz: george hagi) top koşturduğu güzide klübümüzdür.
yükselmesi sadece en fazla 2 maç olan takımdır sonra düşüşe geçecektir.

edit : neyini anlamadın yahu? dediğim tutuyor işte.
2010-2011 sezonuna iki mağlubiyetle başlayıp sonrasında dört hafta üst üste kazanan canım futbol takımı. onuncu haftaya kadar bu şekilde gitmesi muhtemeldir fakat onuncu haftada ne yapacağı yıllardır olduğu gibi merak konusu. (bkz: fenerbahçe galatasaray derbisi)
yakaladığı formdan hiçbir şekilde ümitlenmediğim, bi' tane. iki senedir düşüşlü çıkışlı grafik sergileniyor bu takımda, özellikle geçen sene ciddi bir grafik dengesizliği söz konusuydu. aynı şeyin bu sene tekrarlanmaması tabi ki en büyük temenni, ama bir de şöyle düşünelim.

son 4 maçı kazandık diyoruz da hepsini farklı ve üstün oyunlarla mı kazandık? hayır. belki sadece istanbul büyükşehir belediyesi takımıyla oynadığımız maçı gerçekten galatasaray gibi oynayarak kazandık, o kadar. gerisi yoktu, fostu, içler acısıydı.

bir şey beklemek isterim, ama oldukça anlamsız olduğunun da farkındayım. boş işler bunlar.
teknik direktörüne yalvardığım takımdır. lütfen 4 haftadır bala göte hadi bu hafta biraz iyidik ama nerdeyse bala göte kazanıyoruz. bunlar bizim için şans idi. 10. hafta da nolur ne biter o zaman konuşuruz ama 10. haftaya kadar rica ediyorum adam gibi hazırla şu takımı..
Taraftarlıgından asla vazgeçemeyecegim futbol takımı.
sıçrama trendine ikinci haftada belediye tarafından son verilmiş, antalyaspor'un elinden güç bela kaçan kara kargalara terliği yedirecek olan takım...

not: 4 galibiyetle değil 40 galibiyetle bile kolay havaya girmez taraftarı. ama ihtiyar heyeti toplayıp "kadro kurduk" lafına sığınan az aşağıdaki 3. sınıf kulüplerle dalga geçmeye bayılırlar. gelirsek ağlarsınız... *
milan baros gibi inanılmaz işler yapan bir golcüye sahip takımım.
sabri sarıoğlunun eksikliğinin hissedildiği takımdır.başka bir cümle bir takımı bu kadar güzel anlatamaz heralde.
kupa kızıdır.
sinek valesi için (bkz: beşiktaş)
sırf yenildiği için bırakılan küsülen vs. yapılan takım değildir.

her zaman galatasaray'lıyız!
bu sene de cacık olmaz dediğim takım.
bu hafta son hafta yenseydi bile beni kanser ettiği için gene küfredeceğim takımdı. bu böyle olmaz sevgili!!
misimovic ibnelik yapıyorsun.
hatırlayamadığım kadar yıldır kötü oynayan takım, takımım. bir önceki hafta atılan gollerle orgazm olan, oyun kalitesi önemli değil ben üç puanıma bakarım diyenler bugün karabükspor karşısında alınan mağlubiyet sonrası isyan hâline geçmişler.
esas isyan kadıköy'den sonra olacak ya neyse.

çok seviyorum seni galatasaray ama zerre lezzet vermiyor futbolun. sırf bu yüzden geçen yıldan beri tek bir maçına gitmedim. uefa dışındaki tek bir maçını seyretmedim. benim gibi fanatik birini bile kendinden soğuttun ya ne denir sana!

futbol aşktır, heyecandır, deşarj olmaktır; ingiltere championship'te 10. sırada olan takım bile sizden iyi top çeviriyor. hiç mi utanmıyorsunuz bu halde olduğumuzdan? bence utanın.
acıların takımı.
bu şekilde devam ederse ligi en fazla onuncu bitirebilecek takım.rijkaard ın derhal gönderilmesi gereken takım.iyi adam ama gs de tutturamadı.