bugün

entry'ler (2326)

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

yıllar sonra denk gelince duygulandıran yazar.

aşkım yalvarırım beni bırakma diye ağlayan erkek

ekseriyetle vurduruyordur.

kutup sözlük

yeni yılla beraber 6. nesilleri bünyesine katan kar temalı kış sözlüğü. samimi bir ortamı var, şans verilmeyi hak ediyor.

jimmy tudeski

yıllar yıllar önce de trolldü hala troll bakıyorum. aylar sonra sözlüğe giriş yapıp bu adamın nickini görmemle hafif bir gülümseme belirdi yüzümde. hayırlı troller jimmycim.

voidrunner

Türk yapımı olmasına karşın oldukça ilgi çekici oyun. Grafikler de gayet başarılı.

depeche mode

Wrong adlı mükemmel ötesi şarkıya sahip olan grup. Aynı zamanda Little 15, heaven ve peace gibi çok güzel şarkıları da mevcuttur.

insanlar 2 amaca hizmet eder

sex and the city.

evet komik değil.

en iyi yabancı diziler

en iyi 5 listesi yapmak gerekirse;

game of thrones
breaking bad
true detective
dexter
person of interest

diye sıralanacak listedir.

bizler komünist değiliz siz akplisiniz

ben hedonistim.

yaz ın öyküsü

diğer tüm yaz dizileri gibi olan ergen dizisi.

özel ders mi dershane mi

sözlükteki liselileri ya da liseye giden evlat sahibi olan ebeveynleri ifşa eden versus. ikisi de kötü aq.

rammstein

(bkz: Sonne)

ölürken fonda çalınması istenen şarkı

Radiohead - no surprises.

tahammül edemediğiniz kişiler

Akp'liler ve bu zihniyete sahip olan insanlar.

erken seçimde oy verilecek parti

Tarafımca chp olan parti. Ama akp erdoğan ikilisi mhp'nin de ayakçılığıyla koalisyon sürecini çok iyi yönetti. Özellikle artan terör olayları akp'nin çok kurnazca yürüttüğü bir oyundur. Her gün televizyona düşen şehit haberleriyle her zaman yaptıkları gibi insanların duygularıyla oynadılar. Hdp'nin türkiye partisi olma yolunu karalama kampanyası yaptılar (hdp Türkiye partisi olmuştur demiyorum. Ama seçim çalışmalarından beri bu sinyalleri verdi. Samimi olup olmadıkları kendi düşünceme göre hala meçhul). Asıl amaç erken seçime gidilip hdp'yi baraj altında bırakıp tek başına yeniden iktidar olmaktı. Burada iş yine halka düşüyor. Olası bir erken seçimde 12 yıldır gözü kapalı seçmen kitlesinin geçtiğimiz seçimde olduğu gibi gözünü tekrar açıp akp'yi tekrar tek başına iktidar yaptırmamalıdır. Yoksa bu ülke siyasi, ekonomik, kültürel ve sosyal anlamda sikilmeye devam edecektir.

ilk buluşmada seksten hoşlanmam diyen kız

Ona seksin elmalı turtaya benzediğini sevdiğimiz halde elmalı turtayı yemememizin aptallık olacağından falan bahsedin. Eğer hala ikna olmamışsa uygun zamanda tuvalet bahanesiyle kaçıp hesabı karşıya kitleyin.

16 yaşındayım haftada 2 gün seks yapıyorum

Seksi oyuncak ayı sikmek zanneden çocuk itirafı.

sokakta sıcaklanıp başını açan türbanlı

Allah günah yazma ama gavur amı gibi sıcak var sikicem yapacağınız işin amına soharım ha nidalarıyla cehennemin kapılarını ardına kadar açabilir.

sözlük yazarlarının an itibariyle yaptıkları

Evdeki kanepeye uzanıp inşaat sesi dinlemek.

django unchained

King schultz, christoph waltz'un hans landa'dan sonra oynadığı en iyi karaktere sahip filmdir. Spaghetti westernü iliklerimize kadar hissettirir.