bugün

s*ke sürülecek aklı olan yazar.

aklı bir tek s*ke sürülmeye yarayan yazar.

aklına acıdım.

(#26072820)
bi yazar.

olum manyadınız mı böyle adamların aklını s*kinize filan sürmeyin mk. s*kinize yazık.

koyun heybesine rahvan gitsin.
"siz şimdi türkler techirde ermenileri katletmedi mi diyorsunuz?" diyen (bkz: #26085936) ama "ey yandaşlar, akp'nin sözde ermeni soykırımını tanımasını, tek taraflı özür dilemesini uygun bulur musunuz?" sorusuna doğrudan yanıt vermeye yanaşmayan küfürbaz yobaz yandaştır.

her zaman söylerim: bunların zihniyeti teslimiyetçi, işbirlikçi, hain ve yobaz hürriyet ve itilaf fırkası zihniyetidir. kuvva-i milliye ile uzak yakın alakaları yoktur. destekledikleri parti hürriyet ve itilaf fırkasının halefidir.

hiç kuşkunuz olmasın ki bunlar karabekir paşa'nın doğu illerimizi işgal eden ermenilere karşı yürüttüğü harekat için de özür dilenmesini, topraklarımızın ermeni'ye peşkeş çekilmesini isterler.
her vesileyle anal seksi gündeme getirmenin (#26381687) islami ahlaka pek uygun bir tavır olduğunu sanan yobazdır. allah rızası için sabah akşam anal seksten söz açar, önüne geleni anal seks uygulamakla tehdit eder! ne ki aklınca cihat ediyor! livata yoluyla cihat!... öyle dindardır!...

valla anal sekse bu kadar meraklı olmanın islami ahlaka ne derece uyduğunu bilemem ama yobazların ahlakına (bkz: yobazların ahlakı) pek iyi uyduğunu biliyorum. yahu insanın savunma aracı olarak dinine anal seksi yakıştırması nasıl bir dindarlıktır? (bkz: yobaz ve zeka).
f=1/p dir..
(#26381687)bu eleştiriye verdiği cevap bu: (#26381835)

sizlerin "yeni türkiye" dediği şey atatürkçülerin kökünü kurutmak mı? zihniyet yok etmek mi? sizlerdiniz zamanında "bizlere zulmediliyor" diye yana yakıla ağlayan. şimdi güç sizde olduğu için var gücünüzle intikam mı alıyorsunuz insanlardan? yobaz kemalistleri ben de sevmem; ama küfürlü bir entrye normal bir eleştiri gelince "kökünü kurutmak, zihniyet yok etmek" demek nedir allah aşkına?
klasik bir ak troldür. zamanında bir imamla bir ilişkisi olduğu söylenmektedir biz öyle duyduk. bırakın koştursun efendim ak trol abileri ile. klasik şakirt.
çok sevdiğim bir bilim-kurgu tarzı film.

izleyin hem ağlayın hem ufkunuz açılsın.
sırf bir futbol maçındaki pozisyonda kendisiyle aynı düşünmüyor diye karşısındakine iğrenç laflar edebilen terbiyesiz yazar. (#26711454)

silerse diye de yazalım şuraya;

"Dün sadece bursa ya koymamış anlaşılan baksana şunlara hahahah.

Ilıyhlırını ılın hır yınlış kırırdı hıftılırcı ığlıyın vı şışırtmıyın bır şıkıldı kızındıklırı hıksız pınıltıyı sıvının tırıftırlırı sıhıp şıkıcı kılıp.

He ananın amı he. "
Çok tatlı yazar ailecek takipçisiyiz.
hükümetin eleştirilmesine hiç tahammülü yoktur, ne kadar mantıklı olursa olsun bu konuda söylenen her lafa bir cevabı mutlaka vardır.
klasik islamci, rantci, cikarci, hain bir dusuk frekans. isine geldimi ak isine gelmedimi kara olur.
karşıt görüşlere "orospu çocuğu" diyerek cevap veren yazar. Kendisine aynen bu şekilde cevap veren yazarlarla birlikte bu sözlükten siktir olup gitmesini dilerim. Önce insan olunmalı, özünde hainlik ve namussuzluk olmayan fikirlere düzgün cevap vermeyi öğrenmeli.
(#26847447) Bi yazabilse neler anlatacak da.*
iyi ayar veren yazar. devam etsinler efendim.
Titreşim sayısı.
(bkz: sümbül ağa)
(#27992542) bu espriyi duymadım görmedim bilmiyorum, varlığını inkar ediyorum.*

edit: ben de seviyorum kıskandığımdan da yazmadım.*
En sevdiğim bir yazar.

Ben kalp frekans.

Edityo
Haaaa unuttum bir an; Gucciler fendiler pradalar falan hep ihmal edildi ama neyse artık. Bari Bir kavanoz nutella getireydi yerinden ama yok. Ossun...
dünden beri her sözlüğü açtığımda surprayzlarla karşılaşmamı saglayan yazar. kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

ayrıca iyi ayar veren bir yazar. klavyesi dert görmesin.
Bana da küçük küçük surprayzlar yapsın istediğim yazar. No discrimination please.

edit: ay canım kıyamam ya.*
Sabah enerjisiyle dolu yazar.

Ay kıyamam, yoruldun tamam seviyorsun, ben de seni, bilmukabele.*

edit: gucci çizmelerim nerede???
Vay arkadaş!Herkesle frekansı tutan yazar.
italya'ya gidene kadar yaşlandırıp Alitalia'dan yaşlılık indirimi aldıracak yazardır. Tutumluluğun gözü kör olsundur.

Artık pizzaları titreyerek açar Akdeniz dalgalarıyla serinletiriz bello.
(bkz: ay sanki biraz cimrisin)

Gucci Çizme istedik, küçük bozuk para çantası neyine yetmiyor dedi...

Olsun dostumuzu parayla hediyeyle ölçmedik biz.*