bugün

Yine koydular. Bu sefer de volkan demirel koydu. Hüğüüüü.
An itibariyle yine;

görsel
Yine koydular, yine buradayım demek istediğim yazar. Puhahaha.
Dün yine örselediler takımını. 3 puanı unutmuş takım taraftarı, ahahaha.
lizbon'dan evinde 4 yemiş yuzır. ahaha 4 nedir olum lan? tüh reziller sizi.

görsel
görsel

Dün akşamdan bu yana gözyaşları dinmemiş bjkli kanka.*
Abartılı beşiktaş fanatikliği sebebiyle donuz listesine uzun süre önce eklediğim fanatik beşiktaşlı troll panpa. Hala aynı fanatikliği yaparak yorucu oluyor mu bilmiyorum ama yapmıyor olmasını diliyorum. Gerek yok çünkü.
Şampiyon olacaklarını zanneden tiner tayfadan. An itibariyle.

görsel
görsel

Şu an bu haldedir.
Yine ortalıkta olmayan user. Şerefli 3.lük loading mi? Ahahaha. Noldu havana? Jimsantik taraftarı seni.(gbl)
Liderlik elden gitti. Hamsiler iyi koydular yalnız. Babanız fenerbahçe.(gbl)

görsel
ABD yapımı bilimkurgu filmidir.
eskinin fettoş götü yalayıcısı bir tiptir.
birim zamanda meydana gelen dalga sayisidir. yani bir olayin birim zamanda kac kere tekrar ettiginin olcusudur.
--spoiler--

ikisinden biri yalancı bakalım hangisi.

--spoiler--

ikimizden biri fetocu.
Bakalım hangimiz ?

https://galeri14.uludagso...861/frekans_1752119_m.png
görsel
Fenerbahçe'nin içinden geçeceklerini belirtmişti. Dün geceki halini çok merak ediyorum hahah.
Ben bunun gibileri tanirim ihale falan kovalar cuma günleri dua paylasir sonra makara bakara yaparlar.

Bir kesimde tanzimde ucuz hiyar sirasinda bekler.
Ama kaymagi bunun gibiler yer.
amı götü dağıtmak değil de oy verdiğin parti ve lideri içki içenlere gavur gözüyle bakıyor, alt insan olarak görüyor, içkiyi eline alana "ayyaş" diyor ya.

paranla aldığın alkolü, evinde efendi efendi içerken bir kamyon laf yemek ve üstüne gidip seni ötekileştiren partiye oy vermek komik geliyor.

yoksa aksırıncaya tıksırıncaya kadar iç. kime ne?
Alışmışsınız tabi milleti kafanızdaki kalıba sokmaya farklı bişey gördünüz mü amı götü dağıtıyorsunuz.

Biz sizin içtiğinizi saçımıza sürüyoruz aslan parçaları.
Ben hayatımda hiç içki içmedim ama içersem rakıdan başka bişey içmezdim herhalde.

Şaşırtmayan görüntü aynı zamanda.
camel içiyor bi de pezevenk.
ulan beka sorunu yaşıyor şu an senin reisin, ecnebi sigarası içerek fetöcülerin ekmeğine yağ sürüyorsun.
içsene samsun 216, maltepe, filtresiz birinci. evet.
beşiktaşlı olmasa iyi çocuk.
(#41138760) no'lu entrysinde yahudilik ve hristiyanlık sonradan uydurulmuş dinler demiş. tek gerçek islam'mış.

peki inandığı islam'ın kitabı kuran'da ne diyor?

al-i imran suresi, 3. ayet: o, sana kitab'ı hak ve kendinden öncekileri doğrulayıcı olarak indirdi. o, tevrat'ı ve incil'i de indirmişti.

al-i imran suresi, 48. ayet: "ona kitab'ı, hikmeti, tevrat'ı ve incil'i öğretecek."
al-i imran suresi, 65. ayet: "ey kitap ehli, ibrahim konusunda ne diye çekişip tartışıyorsunuz? tevrat da, incil de ancak ondan sonra indirilmiştir. yine de akıl erdirmeyecek misiniz?"

adam kendi inandığı, fanatikliğini ve yobazlığını yaptığı dinin kitabında yazanlara karşı çıkıyor.
sanık sizindir sayın yargıç.
(bkz: kürt ak troll)
sözde beşinci nesil satılmış bir hesap, yürüyen cehalet. kokuşmuş, çöp, boş, bomboş..