bugün

yine yardıran bir fotospor haberidir. daha doğrusu yalanıdır. Arsenal ile henüz sözleşme yenilememiş fabregas fener'e... dün itibari ile yaşadığımız ibrahim tatlises evrim akin aski hedesinin arkasından bir de bu.. lan bu kadar gitmeyin bu milletin üstüne.*
galatasaraylı hasetleri deli etmiş olan haber.
gerçekleşmesi durumunda nickini che ile ilişkilendiren fettoşçuları deli edecek olan haberdir.
bir fotospor klasiğidir, yani yalandır.

arkadaş, yalan haber yapılır da, her şeyin de bir dozajı var be kardeşim, eşşen hımına fabregası kaçırmanın alemi yok, değil mi ama?

fotospor'da yayında ve yapımda emeği geçen herkesi eşşek sksin diyor, saygılarımı sunuyorum.
bazılarının ciddi ciddi inandığı haberdir. fotospor yazarları uludağ sözlük'te galiba.
geleceği olan bir sporcunun geleceğini köreltmesinden başka bişi değildir.
senin menajerin sinan engin mi evladım?
profesyonel futbol hayatının amatör futbol hayatına dönüşmesindeki ilk adım.
her gün 10 futbolcuyu üç büyüklere transfer eden fotospor' un şaşırılmayan bir klasiği.
(bkz: olur öyle)
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
(bkz: balon haber)
(bkz: lan neyse bir şey demiyorum)
(bkz: fenerbahçe fabregas ı alırsa bikini giyerim)
yine kulübe yakın kaynaklardan alınan bilgiyle yapılan bir fotospor haberi.
Fenerbahce'nin bir cok dunya yildizini rahatlikla alabildigi bilindigi icin dogruluk payi olan haberdir.

(bkz: Anelka)
(bkz: Ortega)
(bkz: R Carlos)
(bkz: Pierre Van Hoijdonk)
(bkz: Guiza)
(bkz: Appiah)
(bkz: Kezman) *

edit: yas bahanesiyle fener karsitlari atlamis hemen bakiyorum da...
fenerbahçe bir sürü dünya yıldızını en erken 25 yaşında *alabildiği için yalan payı yüksek haberdir. tamam, fenerbahçe yıldız futbolcu transfer eder ama fabregas deyince insanın içinden gülmek geliyor.
(bkz: francesc fabregas - selcuk sahin takasi)
josico'nun genç yetenek olması kadar inandırıcı transfer.
(bkz: ihtimaller denizi)
(bkz: eto)
(bkz: henry)
(bkz: yıl 2004 roberto carlos)
(bkz: adriano)
(bkz: crespo)
(bkz: vs vs)
bu kadarda yalan haber olmaz thiery henry'de fener'e geliyordu hani nerde? yakında messi'de gelirse şaşmamak lazım!
febragas'ın an itibariyle 22 yaşında olduğu göz önünde bulundurulduğunda 15 yıl sonra patlaması kuvvetle muhtemel transfer bombasıdır.
fabregas'in son maçta isteksiz davranmasının altında yatan gerçek sebeptir!*
Galatasaraylılar için Fenerbahçe'nin artık daha da fazla espri malzemesi olmasını sağlamış olan haber.
tamamiyle doğrudur. maldonado ve selçukla beraber oynamak istemesinden ileri gelir. merakla bekliyoruz. *
yaz sezonunda gerçekleşmesi beklenen olay.
ayrıca adebayor ve van persie de fabregas' a birlikte gitmek için yalvarmaktaymış.
(bkz: parayı veren düdüğü çalar)
*
(bkz: fener e kaka yi alirim)*