bugün

(bkz: antipatik yazar)*
sözlükte dikkat çekmek isteyen bir yazar.sen kaliteni göster gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.*

edit:bütün dediklerimi geri alıyorum demez olaydım yanlış anlaşıldım.
açtığı antipatik yazar başlığı üzerine hakkında girilen entry sayısı birden artan yazar. **
asabımı bozmuş, antipatik, kendini komik sanan yazar. ben gözüme bişi kaçtı ondan gülüyom...,
an itibari ile beni hayal kırıklığına uğratmış yazar. yazıklar olsun. bu bana yapılır mı be?
hakkımda ileri geri konuşan terbiyesis yazar. hem yakışıklıyım, hem iriyim, hem de döverim. kafasına kafasına vururum...
DAYAKLIK iNSAN. *
ilk seferde ayagı alışsın dükkanı tanısın diye ücretsiz promosyon sunduğum ve sessizliğimi alan yazardır.**
izmit lisesi başlığına yazdığını görüp benim gibi yarı izmitli olduğuna inandığım yazar.
edit:aslen doğma büyüme izmitli olan yazar imiş.***
izmit lisesi mezunu olduğunu duyunca daha bi merak ettiğim sağlam görüşlü yazarlarımızdan.
kendine göre haklı sebeplerden dolayı sözlükten uzak kalmaya dayanamamış,
"aramıza tekrar hoşgeldin" yazarı.
kendini sözlükten ve bizden esirgemeyen ,geridönüp yazmasına sevindiğimiz ve nicki çok dikkat çekici olan antipatik yazar *
şu an, eskiden bir şekilde kaydettiği reklamları izlediğini düşündüğüm yazar.
(#288742)
(#288743)
(#288744)
(#288745)
keşmidir keşişmidir belli olmayan asabi, antiopatik, kıl, burnundaki kılları kesmeyen, ayakparmaklarının arasını kaşıyan böle bi garip yazar. zorlan yazdırırsan böle olur işte...
böle bi melek gibi haresi olan tatlı,sevimli,sempatik ayrıcana kaslı, üçgen vücutlu,alt dudağının altına bıraktığı küçük sakalcık yüzüne çok yakışan, başarılı bir işadamı olan yazardır. *
sınav dönemindeki stresli ve beyni sulanmış lumpiye dün gece büyük bir metanetle katlanmış kişidir.ama ders çalıştığımı söyleyince ben geçtim o günleri geri dönmeye niyetim yok diyerek beni baya bir ezmiştir.
yengen çay demlemiş bize gel de içelim biraz kafan rahatlasın diyecek kadar iyi bir insandır.*
seçtiği nickin uzunluğundan mıdır yoksa karmaşık gelmesinden midir altına entry girmeye üşendiğim yazardır..
o bir romantik ...
o bir şıp sevdi (hancının kızı)ama
o bir cinoya yüzvermemiş..
0 bir pençeli..
o bir çıplak elleriyle troll, * *öldüren
o bir her türlü tehlikeden cin bir fikirle sıyrılan gözü pek savaşçı.
o bir roman yazarı..
0 biiirr ki üç dört...sözlüğün * yazarııııı..
ince ayar ve esprileri anında yakalayan, sözlüğün ilginç özelliklere sahip yazarlarındandır. esprili bir tarzı vardır, karşısındakini güldürür sonra dönüp "acaba ne dedim de güldün" diye sorar.
1000. entrysini tebrik ettiğim yazar.sevinçten ağlıyorum sözlük!! **
ben de mide olduğunu sanan yazar.**
her allah ın günü başı ağıran ama baş ağırtmayan yazardır. kızdırmaya gelmez valla hassas olduğu konular vardır. geyik olduğu kadar da ciddidir. 1000. entrysini gireli aylar yıllar oldu ama yine kutlarızdır.
pek sevdiğim kardeşimdir. ayrıcana pek zekidir. biraz moralsiz olabilri ama, nasıl olsa güneş yarın sabah yüzünü okşayacaktır.
bugün başlığına yazmayanı dövüyolar herhalde düşüncesiyle hakkında işbu entryi yazdığım yeni sözlük yazarı.bir an önce çaylaklıktan kurtulup aramıza gelmesini bekliyoruz.*
tatile gidip beni çatlatacak yazardır.aman sabahlar olmasın kişisidir.az önce verdiği haberle beni şok etmiştir ayrıca.
(bkz: onu alma beni al) *
sözlüğün en harbici yazarlarındandır. muhabbeti sağlam, mert, delikanlı ve aile babası tadında sevecendir. burdan sözlük bağyanlarına selam eder.