bugün

football manager serisinin 2015/2016 senesinde çıkacak oyunudur.

fenerbahçe hala türkiye kupasını kazanamamış olacaktır. o kadar iddialıyım.

ayrıca;

(bkz: football manager 2010)
(bkz: football manager 2011)
(bkz: football manager 2012)
(bkz: football manager 2013)
(bkz: football manager 2014)
(bkz: football manager 2015)*
yıldırım demirören, aziz yıldırım, barış özbek, hakan balta, selçuk şahin, holosko, gibi isimlerden türk futbolunun kurtulmuş olmasını dilediğim menejerlik oyunu. örnekler çoğaltılabilir.
yabancı kuralının kalkmasıyla türkiye ligi fanatiklerinin aç kurtlar gibi beklediği oyundur..ağzımıza sıçtın 5+3..regen kasıp duruyoruz
yabancı kuralından mütevellit harika oldu. türk oyuncu bulmak çok sıkıntılıydı.
ilk defa türkiye ligi kariyeri yapacağım oyun olacak sanırsam,sebebi de malum sebep.*
türkiye ligleri için yabancı kuralının yeniden düzenleneceği, yeni yabancı kuralının devreye gireceği oyundur.
böylece türkiye liglerinde kariyer açanların bir sürü iyi futbolcuyu oynatamamasına hatta kadro kurarken akla karayı seçmesine sebep olan bir sorun geride kalmış olacak.
2015' in kasım ayında çıkması beklenmektedir.
yabancı sınırının kalkmasıyla ilk defa orijinal football manager almamı sağlayacak oyun. çıktığı gün steam'den enpara kampanyası ile başka indirim falan beklemeden direk alıcam valla.
fenerbahçe kariyeri oldukça zevkli olacak oyun. evet.
sabırsızlıkla fenerbahçe kariyerimi başlastmak istediğim yeni fm serisi futbol menejerlik oyunu. düşünsene moruk, .. düşünemedi.
duyduğuma göre yeni oyunda futbolcularla birlikte antrenmana çıkma ve futbolcuyu bizzat takip etme gibi bir sistem olacakmış.

merakla ve hevesle beklediğim oyundur.
ilk defa türkiye ligi kariyerini açacağım oyun.

arjantin, brezilya, afrika bekle beni 15-16 yaşında çocuklarınızı alıp top oynamayı öğretip 30-40 a satacam.
zengin olacam zengiiin. *
fm 2012 deki yabancı kuralını değiştirerek türkiye liginde fırtınalar estiriyordum.

eğer 2016 versiyonunda kayda değer başka değişiklikler yaparlarsa almayı düşünebilirim.
trabzonspor'un çılgın atabileceği oyun. yalnız ilk 2 sezon başarılı olunmazsa transfer hayal olur.
Hqngi takımı alacağıma karar veremediğim oyundur. Bir tarafım yabancı kuralından faydalanıp fb yi al diyor, diğer tarafım ise alt liglerden bir takım al diyor. Önerisi olan var mı sözlük.
Alt lig takımlarından birini alıp başarı kovala
Kim bilir belki uslu bir teknik direktör olursan bir gün Fenerbahçenin başına geçebilirsin.
2015in sakatlık fiyaskosu bu oyunla ilgili beni ümitsizliğe düşürmüştür. bu oyunu uzun yıllardır oynayan biri olarak ligimize daha fazla onem verilmesini istiyorum sayın miles'ten. bir takımı ne kadar iyi bir duruma getirseniz de siz gittikten sonra takımı alan yapay zeka sizin takımı gereksiz oyuncular ile dolduracak ve kulübü geriye götürecektir. istisnaları olabilir fakat genel hatlarıyla ligimizi güzel yansıtamıyorlar bu konuda ve sakatlık konusunda özveri bekliyoruz.

takım önerisine gelirsek de kalburüstü takımları öneriyorum. türkiyede bursaspor, ispanyada valencia, ingilterede tottenham gibi takımlarla oyun zevki alabilirsiniz.
ilk olarak yeni gelen create a club özelliğini kullanacağım oyun. Bizim köyün takımını şampiyonlar ligi şampiyonu yapmak yapmak için ter dökecem.
football manager 2015 sonrası beklenen. müdavimler tarafından hazır ve de nazır olarak bekleniyor.

steam'de ön ödemesi şu an 100 lira olan oyun. kaçırılmamalıdır. kütüphanede yerini bulmalıdır.
create a club özelliği ile mahallemin takımınla yerel amatör ligden başlamak istiyorum, ygs de var ama azcık oynamaktan zarar gelmez sanırım.
yabancı sınırının kalkmasından mütevellit ilk olarak anadoluda bir kulüp yöneteceğim oyundur.
Steam'de 100 liraya ön satışa çıkmıştır.
trabzon ve fenerin her sezonu ilk 2 de bitireceği oyun.
Umarim bu sefer football manager 2008 kadar guzel olur dedigimdir. yok abi gelmiyo. 2008 kadar efsane bir football manager oyunu daha gelmiyor.

Ayrica şu sikimsonik paint bozmasi mac simulasyonunu toparlamislardir umarim. olum allahtan korkmuyosaniz yehovadan zeustan ulu mandu dan falan korkun lan. 2016 oldu sikime benzeyen simulasyon yapiyosunuz.
sezona işsiz başlayıp. o dönemde oyuncu izlediğim. sonrasında 2.liglerden bir takımın teklifiyle takımın başına geçip zor da olsa zamanla süper lige çıkartıp ardından 3 büyüklerden birisinin teklifiyle o 3 büyüklere geçtiğim fakat 2.lig takımından aldığım zevki alamayarak kariyere yeniden başladığım oyun.